آرشیو آرشیوآخرین اخبار - پورتال خبری

كسب رتبه اول و دوم شوراي آموزش و پرورش استان تهران طي پنج سال / رباط كريم، ملارد و كهريزك رتبه هاي برتر شوراهاي آموزش و پرورش به ترتيب در گروه هاي برخوردار،نيمه برخوردار و كم برخوردار

(42)

در همايش شوراي آموزش وپرورش شهرستان هاي استان تهران رتبه برتر شوراي آموزش و پرورش استان تهران از سال٩٢ تا ٩٦ عنوان شد.

پنجشنبه 27 دي 1397

محسني بندپي:اعطاي مجوز ساخت و ساز در منطقه ٢٢ بدون توجه به زيرساخت آموزشي، بي توجهي شهرداري را نشان داده است

(30)

استاندار تهران در همايش شوراي آموزش و پرورش شهرستان هاي استان تهران گفت:توسعه مشاركت ها در آموزش و پرورش نيازمند همكاري فوق العاده دستگاه ها است.اگر شهرداري در منطقه ٢٢ تهران مجوز ساخت وساز مي دهد بدون اينكه فضاي آموزشي آن پيش بيني شود ،بايد مورد مؤاخذه قرار بگيرد و نشان دهنده بي اعتنايي به نظام آموزش و پرورش است.

پنجشنبه 27 دي 1397

حسن بیگی:مدیران استان تهران جلسات غیرضروری را بعدازظهر برگزار کنند

(61)

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران از مدیران این استان خواست، جلسات غیرضروری را بعدازظهر برگزار کنند و در ساعات اداری بیشتر پاسخگوی مردم باشند.

چهارشنبه 26 دي 1397

بابایی: مقابل هدفگذاری دشمنان در تزریق نا امیدی باید تولید محتوای تخصصی انجام شود

(59)

سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: تولید محتوای معاندین با تزریق یاس و ناامیدی فضای  جامعه  را هدف قرار داده است.

سه شنبه 25 دي 1397

معاون امور اقتصادی استانداری تهران: ما مسئولان افسران خط مقدم جنگ اقتصادی هستیم/رسالت اصلی فراهم ساختن زندگی بهتر برای مردم است

(61)

محمد امامی امین گفت: اگر یک پنجم تحریم‌هایی که امروز به شکل ظالمانه علیه کشورمان اعمال شده، بر هر کشوری اعمال می‌شد، شاهد فروپاشی آن در کمترین زمان ممکن بودیم.

سه شنبه 25 دي 1397

محسنی بندپی:استان تهران در برخی شاخص‌ها، دچار عقب‌ماندگی تاریخی است

(80)

استاندار تهران در شورای آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آموزش و پرورش در هر حکومتی از منزلت بالایی برخوردار است که اگر به شکل شایسته به آن نپردازیم دچار خسران بزرگی برای نسل‌های آینده خواهیم شد.

دوشنبه 24 دي 1397

تقدیر رئیس شورای شهر و استاندار تهران از اعضای شورای آموزش و پرورش تهران

(62)

.

دوشنبه 24 دي 1397

معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد: رشد ۲۷ درصدی فضاهای آموزشی با تاکید رئیس جمهور/ فضاهای آموزشی مسکن مهر منطقه 22 تهران مشکلات جدی دارد

(50)

زینی‌وند در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امسال و با تاکید رئیس جمهور، در ایجاد فضاهای آموزشی، ۲۷ درصد رشد در راستای ماده ۱۸ قانون داشتیم.

دوشنبه 24 دي 1397

پاسخگویی مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران از طریق سامانه 111 "سامد"

(38)

صادقی، مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران فردا(سه شنبه 25 دی ماه)با حضور در سامانه الکترونیکی مردم و دولت، پاسخگوی تماس های مردم و اتباع استان در خصوص مشکلات و درخواست ها است.

دوشنبه 24 دي 1397

محسنی بندپی: عزم جدی برای تکمیل بیمارستان های نیمه تمام در شهرستان های استان تهران وجود دارد

(41)

استاندار تهران در گفت و گویی رادیویی گفت: لازم است برای احداث بیمارستان های جدید و یا تکمیل بیمارستان های در حال ساخت و نیمه تمام به سرعت اقدام کنیم .

دوشنبه 24 دي 1397