آرشیو آرشیوبخشداریها

بخشدار رودهن:خدمات و دستاوردهای ادارات به مردم گزارش شود

(137)

بخشدار رودهن گفت: باید خدمات و دستاوردهای ادارات و دهیاری ها به مردم گزارش شود چرا که طی 40 سال عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات خوبی به مردم از جمله روستائیان ارائه شد.

شنبه 24 آذر 1397

یک قطعه زمین جهت احداث مجتمع آموزشی خیر ساز در رودهن تحویل شد

(113)

جلسه واگذاری زمین آموزشی شهرک پونا رودهن به خیرمدرسه ساز جناب آقای رضا سینگری در محل بخشداری رودهن برگزار شد.

پنجشنبه 22 آذر 1397

تاکنون ۵ هزار نفر در مسکن مهر «مهرآباد» ساکن شده‌اند

(308)

بخشدار رودهن از بهره‌برداری ساختمان آتش‌نشانی مسکن مهر مهرآباد این بخش تا پایان سال خبر داد و گفت: دستگاه‌ها وظایف خود را در مسکن مهر به اتمام برسانند.

شنبه 17 آذر 1397

بازدید بخشدار فشافویه از مجتمع خدماتی و رفاهی حافظیه

(442)

به گزارش روابط عمومی بخشداری فشافویه درادامه بازدیدهای فیض اله امامی بخشدار فشافویه از مجتمع خدماتی رفاهی حافظیه واقع در اتوبان تهران قم بازدید به عمل آمد.

چهارشنبه 14 آذر 1397

دومین نشست دوره ای دهیاران بخش فشافویه برگزار شد

(555)

دومین نشست دهیاران بخش فشافویه با محوریت میراث فرهنگی و گردشگری به ریاست فیض الله امامی بخشدار و با حضور رحیم زاده رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ری و با شرکت همه دهیاران بخش در محل دهیاری کلین برگزار گردید.

يکشنبه 11 آذر 1397

جلسه هماهنگی ستاد پشتیبانی راهیان نور دانش آموزان بخش کهریزک برگزار شد

(518)

صبح امروز جلسه هماهنگی ستاد پشتیبانی راهیان نور دانش آموزان با حضور مهدی مجیدی بخشدار کهریزک، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) باقرشهر، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کهریزک، شوراهای اسلامی شهر کهریزک – باقرشهر و بخش کهریزک، شهرداری های کهریزک و باقرشهر، شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای تورقوزآباد – قمصر و گلحصار و نیروی انتظامی در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

پنجشنبه 8 آذر 1397

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش خاوران برگزار شد

(576)

اولین جلسه نشست شورای فرهنگ عمومی بخش خاوران به منظور برگزاری مراسم و برنامه ها به مناسبت هفته فرهنگی در سطح شهر و روستا، برگزار شد.

چهارشنبه 7 آذر 1397

تلاش برای حفظ اراضی منطقه دانش در شهرستان قدس

(614)

بخشدار مرکزی قدس ضمن اشاره به تلاش مجموعه بخشداری در جهت حفظ و صیانت از اراضی منطقه دانش و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز، از لزوم تخصیص اعتبارات برای تسریع در روند حل مشکلات سخن گفت.

چهارشنبه 7 آذر 1397

بهره مندی از آب شرب سالم حق طبیعی مردم از جمله روستائیان است

(594)

بخشدار رودهن گفت: بهره مندی از آب شرب سالم حق طبیعی و قانونی همه مردم از جمله روسائیان است و در همین راستا پیگیری های فراوانی برای تامین آب شرب بهداشتی برای روستاهای سطح بخش رودهن صورت گرفته است.

چهارشنبه 7 آذر 1397

بخشدار آفتاب: ایجاد مراکز اداری متمرکز و مستقل یکی از نیازهای اصلی بخش آفتاب است

(777)

بخشدار آفتاب ضمن اشاره به مسایل و مشکلات موجود در بخش آفتاب افزود: برای ارایه خدمات مطلوب به مردم بخش آفتاب، ایجاد مراکز اداری متمرکز و مستقل یکی از نیازهای اصلی بخش آفتاب است .

شنبه 3 آذر 1397