آرشیو آرشیواخبار ادارات

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران غرفه برتر نمایشگاه " مسکن , شهرسازی و بازآفرینی شهری" را کسب کرد

(28)

غرفه بازآفرین استان تهران موفق گردید عنوان برترین غرفه " مسکن , شهرسازی و بازآفرینی شهری" را کسب نماید.

چهارشنبه 26 دي 1397

استقبال کم نظیر از برگزاری ستادهای بازآفرینی و کارگاههای تخصصی در غرفه بازآفرینی استان تهران

(31)

در دومین روز از نمایشگاه " مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری "غرفه اداره کل راه و شهرسازی استان تهران میزبان جلسات ستاد های بازآفرینی شهرستانهای قدس و ملارد بود که با استقبال شهرداران , اعضای این ستادها و متخصصان مدیریت شهری مواجهه شد.

چهارشنبه 26 دي 1397

افزایش ۲۲ درصدی قیمت خرید تضمینی گندم

(26)

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "دشمن به کل خانواده حمله کرده، وقت رفع مشکلات مردم است و نه طرح اختلافات"، همه را به وحدت و تلاش برای حل مشکلات فرا خواند و اظهارداشت: نه تسلیم خواهیم شد و نه خود را خواهیم باخت؛ بلکه امیدواریم و از مشکلات عبور می کنیم.

چهارشنبه 26 دي 1397

فعال سازی واحد نیمه فعال و غیرفعال برای رونق اقتصادی ضروری است

(25)

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تهران در ششمین جلسه شورای کشاورزی شهرستان گفت: فعال سازی واحد نیمه فعال و غیرفعال برای رونق اقتصادی ضروری است.

چهارشنبه 26 دي 1397

۱۱ هزار راس دام سبک عشایر استان تهران بیمه فراگیر شدند

(26)

مدیر امور عشایر استان تهران از اجرایی شدن طرح بیمه فراگیر دام سبک عشایری در این استان خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار حدود ۱۱ هزار راس دام سبک عشایر این استان در قالب این طرح بیمه شدند.

چهارشنبه 26 دي 1397

۱۵کانون های یادگیری و انتقال دانش و تجربه در استان تهران تشکیل شد

(19)

مدیرهماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ۱۵کانون‌ یادگیری ترویجی کشاورزی درسطح استان طی سال زراعی ۹۶-۹۷ تشکیل می شود.

سه شنبه 25 دي 1397

پروژه انتقال آب خروجی تصفیه خانه جنوب تهران به دشت ورامین تسریع می یابد

(20)

پروژه انتقال آب خروجی تصفیه خانه جنوب تهران به دشت ورامین با کارفرمایی شرکت آب منطقه ای به طول ۳۶ کیلومتر درحال اجراست که تا ۳سال آینده به بهره برداری می رسد وبا بهره برداری از این پروژه امکان استفاده از ۲۸۳ میلیون مترمکعب آب درسال فراهم خواهد شد.

سه شنبه 25 دي 1397

یکی از اهداف سازمان اسناد و کتابخانه ملی قراردادن منابع کتابی و سندی در اختیار همگان است

(21)

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی تاکید کرد: یکی از اهداف ما در سازمان اسناد و کتابخانه ملی این است که منابع کتابی و سندی را در اختیار همه مراکز فرهنگی و پژوهشی که نیازمند آن ها هستند قرار دهیم و متقابلاَ ما هم بتوانیم از منابع، مراکز دیگر استفاده کنیم.

دوشنبه 24 دي 1397

هماهنگي و همكاري بیشتر واحدها در اطلاع رساني شفاف و توسعه خدمات الكترونيك

(20)

در نشست كميته مديريت محتواي پورتال شركت برق منطقه اي تهران بر لزوم افزايش هماهنگي و همكاري همه واحدهاي شركت براي اطلاع‌رساني شفاف و به هنگام و نيز توسعه خدمات الكترونيك تاكيد شد.

دوشنبه 24 دي 1397

بازدید رییس سازمان از ساخت و سازهای غیرمجاز روستای سولقان

(27)

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به همراه فرماندار شهرستان تهران و هیئت همراه از ساخت و سازهای غیرمجاز روستای سولقان واقع در شهرستان تهران بازدید کرد.

دوشنبه 24 دي 1397