آرشیو

اهتمام و انسجام براي گذر موفق از روزهاي باقيمانده از ايام پرباري شبكه برق

(10)

مدير عامل شركت برق منطقه اي تهران در چهارمين جلسه شوراي هماهنگي مديران شركت، بر لزوم اهتمام كليه همكاران براي مديريت و راهبري شبكه در روزهاي باقيمانده از ايام پرباري فصل گرما تاكيد كرد.

چهارشنبه 24 مرداد 1397

استخدام نیرو در شرکت‌های زیرمجموعه آبفای استان تهران از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزارت نیرو

(15)

شرکت آب و فاضلاب استان تهران از طریق این آزمون ۲۰۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقطع تحصیلی لیسانس و بالاتر را در شرکت های زیرمجموعه استـخدام می‌کند.

سه شنبه 23 مرداد 1397

يازدهمين نشست كميته مديريت عملكرد شركت برق منطقه اي تهران برگزار شد

(13)

يازدهمين نشست كميته مديريت عملكرد شركت برق منطقه اي تهران ، 14 مرداد ماه سال جاري با حضور معاونان و مديران شركت و مشاوران شركت خدمات پشتيباني در دفتر معاونت منابع انساني برگزار شد.

يکشنبه 21 مرداد 1397

2 هزار مترمربع از اراضی ملی دماوند رفع تصرف شد

(18)

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از آزاد سازی حدود 2 هزار مترمربع از اراضی ملی روستای خسروان این شهرستان خبرداد...

يکشنبه 21 مرداد 1397

۴۲ هزار هکتار از اراضی استان تهران تاکنون رفع تداخل شده است

(17)

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از بررسی ۴۸ پلاک دارای تداخل استان در کمیسیون رفع تداخلات خبر داد و گفت: با بررسی این پرونده ها، ۴۲ هزار هکتار از اراضی دارای تداخل استان تهران رفع تداخل شده است.

يکشنبه 21 مرداد 1397

هدف از ایجاد میز خدمت، تسهیل خدمت‌رسانی به مردم است

(5)

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با تاکید بر تلاش جدی در مسیر تحقق دولت الکترونیک گفت: هدف از ایجاد میز خدمت در دستگاه های اجرایی خدمت‌رسانی آسان و راحت به مردم است.

شنبه 20 مرداد 1397

به رونق تولید در شرایط فعلی خوشبینم

(4)

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان این که به رونق تولید در شرایط فعلی خوشبینم، افزود: تولیدات بخش کشاورزی باید صادرات‌محور باشد و در شرایط فعلی فرصت مناسبی برای صادرات به‌وجود آمده که باید از آن به‌درستی استفاده شود.

شنبه 20 مرداد 1397

خدمات را در دسترس روستاییان قرار می دهیم/ لزوم پرهیز از نگاه تجاری به ورزش

(3)

فرماندار پیشوا با بیان اینکه خدمات را در روستاها و در دسترس مردم قرار می دهیم، گفت: تلاش می کنیم داشته های شهری را در روستاها تامین کنیم.

پنجشنبه 18 مرداد 1397

استقرار و بهره برداری از 17 دستگاه دیزل ژنرانور ثابت و سیار در آبفای منطقه6-شهرری

(6)

به منظور مشارکت در طرح پیک سایی شرکت توزیع برق، تامین برق تاسیسات و استمرار خدمات رسانی به مشترکان در زمان های خاموشی،17 دستگاه ژنراتور ثابت و سیار در سطح آبفای منطقه6- شهر ری نصب و راه اندازی شد.

چهارشنبه 17 مرداد 1397

تشکیل جلسه ستاد بازآفرینی شهرستانهای شهریار و قدس با موضوع تعیین سریع محلات هدف

(10)

رئیس منطقه غرب راه و شهرسازی استان تهران از تعیین محلات هدف در دو شهرستان قدس و شهریار و گزارش اقدام مشترک محله های دارای اولویت در جلسه آتی ستاد این دو شهرستان خبر داد.

سه شنبه 16 مرداد 1397