آرشیو

سرپرست اداره کل بحران استانداری تهران خبر داد:محور زردبند به اوشان ،فشم ومیگون تا ساعتی دیگر باز گشایی می شود

(25)

سرپرست اداره کل بحران استانداری تهران از بازگشایی کامل مسیر مواصلاتی شهرهای شمیرانات حدفاصل محور زردبند به اوشان ،فشم و میگون تا ساعتی دیگر ،خبر داد.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

عملیات ممیزی ایمنی،بهداشت ومحیط زیست برای 750 واحد در شهرک‌ هاي صنعتی

(21)

مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی تهران گفت: در راستای تحقق اهداف برنامه جامع مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی و جلوگیری از خطرات و خسارات احتمالی و لزوم توجه جدی به اقدامات پیشگیرانه ، برنامه ها و تمهیداتی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان انجام شده است.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

خالص فروشی در قنادی ها زیر ذره بین تعزیرات

(27)

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از تشدید نظارت‌ها در خصوص رعایت خالص فروشی در قنادی‌ها خبر داد و گفت: نباید کاغذ و جعبه زولبیا و بامیه و شیرینی‌ها با وزن این کالا حساب شود.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

ایجاد ۹۰۰هکتار گلخانه در استان تهران تا پایان سال

(19)

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران توسعه کشت گلخانه ای را به عنوان محوری ترین برنامه سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام کرد و گفت:برای ایجاد ۹۰۰هکتار گلخانه تا پایان سال در استان هدف گذاری شده است؛ هم چنین اصلاح و بازسازی ۱۶۰هکتار گلخانه و توسعه گلخانه های کوچک مقیاس به میزان ۱۰۸هکتار را برای سال۹۷ در برنامه داریم.

چهارشنبه 2 خرداد 1397

رئیس کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی ستاد اربعین حسینی(ع) منصوب شد

(51)

استاندار تهران در حکمی،"ضیا ء الدین صبوری" را به سمت عضو ستاد اربعین حسینی و رئیس کمیته اطلاع رسانی و مستند سازی ستاد استان منصوب کرد.

سه شنبه 1 خرداد 1397

گزارش تصویری/ نشست صمیمی استاندار تهران با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی شمیرانات

(44)

نشست صمیمی سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی شهرستان شمیرانات به ریاست مقیمی استاندار تهران و با حضور امامی امین معاون هماهنگی وامور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، شهریور فرماندار شمیرانات، جمعی از روسای ادارات استانی و شهرستانی و برخی از فعالان اقتصادی شهرستان شمیرانات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

گزارش تصويري/مراسم تقدير از روابط عمومی‌های برتر شهرستان قرچک

(17)

آیین بزرگداشت روز ارتباطات و تجلیل از روابط عمومی‌های ادارات شهرستان قرچک با معرفی روابط عمومی‌های برتر برگزار شد.

دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

پاسخگويي مديركل صندوق بازنشستگي كشوري استان تهران فردا(يكشنبه) از طريق سامانه "سامد" اداره كل بازرسي استانداري

(28)

مديركل صندوق بازنشستگي كشوري استان تهران،فردا(يكشنبه) از ساعت ٩ الي ١١ از طريق سامانه سامد( تلفن ١١١) پاسخگوي شهروندان استان تهران است.

شنبه 29 ارديبهشت 1397

ادای احترام مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران و فرماندار قدس به مقام والای شهدای گمنام

(54)

دکتر صبوری مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران, علی اصغر ناصر بخت فرماندار قدس, دکتر فتح اله رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس و مسئولان شهرستانی به مقام شامخ شهدای گمنام شهرستان ادای احترام کردند.

پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397

بازدید معاون امور اقتصادی استانداری از مجموعه تفریحی و گردشگری دهکده سیب

(47)

امامی امین در سفر به شهرستان فیروزکوه به همراه فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی و کارشناسان مربوطه از پروژه مجموعه تفریحی و گردشگری دهکده سیب بازدید کرد.

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397