شهرستانها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار شهردار حسن آباد با آزادگان شهرحسن آبادفشافویه

دیدار شهردار حسن آباد با آزادگان شهرحسن آبادفشافویه شهردار حسن‌آباد فشافویه به همراه چند تن از مسئولین به مناسبت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به دیدار آزادگان شهر رفتند
چهارشنبه 30 مرداد 1398

برگزاری کمیته فرهنگی تبلیغی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد

برگزاری کمیته فرهنگی تبلیغی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد ، این کمیته به منظور ارائه ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و برنامه‌های متناسب رسانه‌ای و تبلیغی دستگاه‌های عضو در راستای فرهنگ‌سازی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با حضور نمایندگان عضو کمیته تشکیل شده است .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

گزارش تصویری/ برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست فرماندار قدس

گزارش تصویری/ برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست فرماندار قدس جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست لیلا واثقی سرپرست فرمانداری قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه، سید علی اینانلو معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ودیگر اعضای این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

گزارش تصویری/ نشست معتمدین شهرستان قدس با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار قدس

گزارش تصویری/ نشست معتمدین شهرستان قدس با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار قدس نشست معتمدین شهرستان قدس با حضور حمید رضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و لیلا واثقی سرپرست فرمانداری قدس و جمع کثیری از معتمدین و همیاران مردم برای ایجاد تعامل بین مسئولین و مردم برگزار شد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

گزارش تصویری/ اجتماع بزرگ غدیریون در شهرستان قدس

گزارش تصویری/ اجتماع بزرگ غدیریون در شهرستان قدس به همت ستاد دهه ولایت و امامت و به مناسبت عید سعید غدیرخم اجتماع بزرگ غدیریون وکاروان پیاده روی جشن غدیر با اجرای نمایش خیابانی در شهرستان قدس برگزار شد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

دیدار انصاری بخشدار صفادشت به مناسبت روز عید غدیر

دیدار انصاری بخشدار صفادشت به مناسبت روز عید غدیر به گزارش روابط عمومی بخشداری صفادشت: سه شنبه 29مرداد ماه 98 به مناسبت روز عید سعید غدیرخم، انصاری بخشدار صفادشت به همراه محمودی نماینده مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام حسینی امام جمعه بخش و سید علی حسینی رئیس شورای شهر صفادشت دیدار نمودند.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

برگزاری ملاقات مردمی شهردار صالحیه با شهروندان

برگزاری ملاقات مردمی شهردار صالحیه با شهروندان  علیرضا قربانی به منظور رسیدگی به مطالبات و حل مشکلات شهروندان با آنان دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

بازدید رئیس اداره صمت شهرستان ملارد از چند واحد تولیدی صنعتی

بازدید رئیس اداره صمت شهرستان ملارد از چند واحد تولیدی صنعتی به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن تجارت ملارد ، حسین داودی رئیس اداره صمت شهرستان ملارد به همراه کارشناسان صنایع از سه واحد تولیدی و صنعتی سطح این شهرستان بازدید نمودند.
چهارشنبه 30 مرداد 1398

بازدید از طرح های واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) شهرستان ملارد

بازدید از طرح های واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) شهرستان ملارد به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ملارد ،همزمان با هفته ولایت و امامت ،هادی حسن مصفا رییس این اداره به همراه پورشعبان کارشناس مسول واحد خودکفایی و اشتغال از طرحهای اشتغال که مجریان آن توسط همین اداره ، وام اشتغال اخذ و ایجاد کارآفرینی داشتند ، بازدید نمود .
چهارشنبه 30 مرداد 1398

۲ مدرسه خیرساز در شهرستان ری به بهره برداری می رسد

۲ مدرسه خیرساز در شهرستان ری به بهره برداری می رسد رییس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری از اتمام عملیات عمرانی ۲ مدرسه خیرساز خبر داد و گفت: این مدارس طی هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.
چهارشنبه 30 مرداد 1398