Aa
يکشنبه 15 تير 1399
En Fa
 شهرستانها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ملکشاهی: سرانه های شهری، امنیتی و فرهنگی شهر ارتقا یافت

ملکشاهی: سرانه های شهری، امنیتی و فرهنگی شهر ارتقا یافت نشست بررسی مشکلات شهر پرند به ریاست فرماندار شهرستان رباط در معیت عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید و نماینده مردم در شهرستان های رباط کریم و بهارستان برگزار شد.
سه شنبه 31 تير 1399

بررسی مشکلات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای قرچک با حضور فرماندار

بررسی مشکلات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای قرچک با حضور فرماندار نشست بررسی مشکلات ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای قرچک با حضور بهمن خطیبی فرماندار و محسن خرمی شریف شهردار قرچک برگزار شد.
يکشنبه 15 تير 1399

بازدید فرماندار از شهرداری ملارد بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

بازدید فرماندار از شهرداری ملارد بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمناسبت 14 تیر ماه روز گرامیداشت شهرداری ها و دهیاری ها، سجاد برنجی فرماندار ملارد با حضور در شهرداری ملارد از قسمت های مختلف این شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمات به مردم شریف این شهر قرار گرفت. وی در ادامه با حضور در دفتر صادق کولیوند شهردار ملارد، ضمن تبریک این روز، از زحمات وی و پرسنل زحمتکش این شهرداری در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قدردانی نمود. برنجی در این دیدار رابطه عملکرد شهردای ها را با رضایت عمومی کاملا متناسب و مهم دانست و افزود : شهرداری ملارد همواره در این راستا کوشش نموده و خدمات مطلوبی نیز به مردم ارائه می نماید اما امروز رشد جمعیت و افزایش مطالبات مردمی نیاز به اهتمام و تلاش بیشتر دارد و معتقدیم با تلاش مجموعه شهرداری ملارد این امر تا حد مناسبی برطرف می گردد.
يکشنبه 15 تير 1399

تجلیل از کارگران فصلی شهرستان ملارد بمناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع)

تجلیل از کارگران فصلی شهرستان ملارد بمناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع) به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، بمناسبت میلاد باسعادت امام رضا(ع) 150 نفر از کارگران فصلی شهرستان ملارد که بدون هماهنگی قبلی در همایش وقف و حمایت از کارگران فصلی حضور پیداکردند، تجلیل شدند.
يکشنبه 15 تير 1399

جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان ورامین برگزار شد جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان ورامین به ریاست حسین کاغذلو فرماندار این شهرستان برگزار شد .
يکشنبه 15 تير 1399

برگزاری اولین آزمون متمرکز آیین‌نامه آموزشگاه‌های رانندگی شهرستان قرچک

برگزاری اولین آزمون متمرکز آیین‌نامه آموزشگاه‌های رانندگی شهرستان قرچک اولین آزمون متمرکز آیین‌نامه آموزشگاه‌های رانندگی شهرستان قرچک با حضور و نظارت فرماندار برگزار شد.
يکشنبه 15 تير 1399

فقر اقتصادی منجربه افزایش فقرفرهنگی میشود

فقر اقتصادی منجربه افزایش فقرفرهنگی میشود تقوی معاون سیاسی انتظامی فرماندارگفت:مردم مشکلات اقتصادی فراوانی دارند نباید معضلات اجتماعی نیز به آن اضافه شود ،فقراقتصادی منجربه افزایش فقر فرهنگی شده و مشکلات را در حوزه های مختلف افزایش خواهد داد .
يکشنبه 15 تير 1399

دیدار فرماندار با شهردار قرچک به مناسبت روز شهرداری‌

دیدار فرماندار با شهردار قرچک به مناسبت روز شهرداری‌ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیرماه مصادف با روز شهرداری‌ها، با حضور در شهرداری و دیدار با محسن خرمی شریف شهردار از زحمات و تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری تقدیر کرد.
يکشنبه 15 تير 1399

ملاقات مردمی فرماندار قرچک برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار قرچک برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، برنامه ملاقات مردمی بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک به منظور رسیدگی مستقیم به مشکلات مردم برگزار شد.
يکشنبه 15 تير 1399

گزارش تصویری| کمیسیون شناسایی، ساماندهی و طرد اتباع غیرمجاز پیشوا

گزارش تصویری| کمیسیون شناسایی، ساماندهی و طرد اتباع غیرمجاز پیشوا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، کمیسیون شناسایی، ساماندهی و طرد اتباع غیرمجاز شهرستان پیشوا به ریاست سیروس جعفری معاون سیاسی انتظامی فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
يکشنبه 15 تير 1399