آخرین اخبار - پورتال خبری
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

محسني‌بندپي در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران : سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید سرلوحه اقدامات خیرین قرار بگیرد

محسني‌بندپي در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران : سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید سرلوحه اقدامات خیرین قرار بگیرد استاندار تهران گفت: خیرین مدرسه ساز معماران فرهنگی کشور هستند و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید در سرلوحه اقدامات آنها قرار بگیرد.
دوشنبه 3 تير 1398

فرماندار اسلامشهر خواستار شد:تشدید نظارتها بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی در تابستان

فرماندار اسلامشهر خواستار شد:تشدید نظارتها بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی در تابستان فرماندار اسلامشهر با اشاره به افزایش احتمال فاسد شدن مواد غذائی در فصل تابستان با افزایش دمای هوا خواستار تشدید نظارتها و بازرسی ها از واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی شد.
دوشنبه 3 تير 1398

محسنی‌بندپی: در خدمت صادقانه به مردم به عنوان ولی‌نعمتان خود، اهتمام داشته باشیم

محسنی‌بندپی: در خدمت صادقانه به مردم به عنوان ولی‌نعمتان خود، اهتمام داشته باشیم استاندار تهران گفت: زمینه شادی و نشاط مومنانه را در جامعه فراهم، و با جامعه پر تلاش و پویا به مقابله با توطئه‌های استکبار بپردازیم.
دوشنبه 3 تير 1398

تاکید استاندار تهران بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت

تاکید استاندار تهران بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت جاودانی گفت: استاندار تهران پیگیری و تاکید زیادی بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت دارد و بر این اساس، حدود ۲۰۰ برنامه در این دهه در سطح استان خواهیم داشت.
دوشنبه 3 تير 1398

ساداتی:دغدغه آموزش و پرورش با مشارکت مردم رفع می شود

ساداتی:دغدغه آموزش و پرورش با مشارکت مردم رفع می شود فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: مردم بازوان توانمند دولت در آموزش و پرورش هستند که با مشارکت خود مشکلات اموزش و پرورش رفع می شود.
دوشنبه 3 تير 1398

نرخ معاینه فنی خودروها 55 درصد افزایش یافت

نرخ معاینه فنی خودروها 55 درصد افزایش یافت تحریریه خبر- مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش حدود 55 درصدی نرخ معاینه فنی خودروها خبر داد.
دوشنبه 3 تير 1398

فراخوان طراحی پوستر پایتخت کتاب ایران منتشر شد

فراخوان طراحی پوستر  پایتخت کتاب ایران منتشر شد تحریریه خبر- فراخوان طراحی پوستر ششمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران با هدف توسعه فرهنگی و ترویج کتاب‌خوانی منتشر شد.
دوشنبه 3 تير 1398

طرح بسیج ملی کنترل فشار خون با استقبال 75 درصدی مردم رباط کریم روبرو شد

طرح بسیج ملی کنترل فشار خون با استقبال 75 درصدی مردم رباط کریم روبرو شد فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: تا صبح امروزطرح بسیج ملی کنترل فشار خون با استقبال 75 درصدی مردم مواجه شد.
دوشنبه 3 تير 1398

دیدار رئیس پردیس فرهنگیان با فرماندار ورامین

دیدار رئیس پردیس فرهنگیان با فرماندار ورامین ممیزی رئیس پردیس زینبیه فرهنگیان پیشوا با حضور در فرمانداری ورامین ، با حسین کاغذلو فرماندار شهرستان دیدار کرد.
دوشنبه 3 تير 1398

زنگیشه: مسئولین دستگاه‌های اجرایی ظرف یک هفته، نسبت به درخواست‌ شهروندان اقدام کنند

زنگیشه: مسئولین دستگاه‌های اجرایی ظرف یک هفته، نسبت به درخواست‌ شهروندان اقدام کنند مدیرکل بازرسی استانداری تهران گفت: بر اساس دستور استاندار تهران، مسئولین دستگاه‌های اجرایی باید ظرف یک هفته، نسبت به پاسخگویی در قبال این درخواست‌ها اقدام کنند و در غیر اینصورت، این قصور در ارزیابی عملکرد مدیران به طور قطع، اعمال خواهد شد.
دوشنبه 3 تير 1398