آخرین اخبار - پورتال خبری
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طرح مبارزه با بدحجابی در تمام پاساژها و مال‌های تهران اجرا خواهد شد

طرح مبارزه با بدحجابی در تمام پاساژها و مال‌های تهران اجرا خواهد شد فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: طرح "ناظر دو" تا زمان اجرای آن در همه مناطق، ادامه پیدا می‌کند و همه‌ پاساژها و مال‌های تهران را در برخواهد گرفت.
يکشنبه 28 مهر 1398

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: قنادان می توانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: قنادان می توانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران با تاکید بر وجود توانمندی بالا در میان صنف قنادی گفت: مذاکراتی با سازمان توسعه تجارت صورت گرفته و بر مبنای آن قرار است بسترهای مناسب را جهت فعالیت صادراتی در صنف قنادان فراهم سازند. این توانمندی هم اکنون میان همکاران ما وجود دارد که بتوانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند.
يکشنبه 28 مهر 1398

میزبانی شهدای گمنام شمال پایتخت از جاماندگان اربعین

میزبانی شهدای گمنام شمال پایتخت از جاماندگان اربعین جاماندگان اربعین از مسجد رودک رودبار قصران و میدان امام خمینی(ره) لواسان به سمت آستان مقدس شهدای گمنام زردبند پیاده‌روی و عزاداری کردند.
يکشنبه 28 مهر 1398

دیدار فرماندار رباط کریم با اهالی مسجد سیدالشهدا (ع)

دیدار فرماندار رباط کریم با اهالی مسجد سیدالشهدا (ع) فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور در مسجد سیدالشهدا (ع ) از نزدیک با نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 28 مهر 1398

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی(ع) در ستاد و دو ایستگاه صلواتی آبفا منطقه6تهران- شهرری

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی(ع) در ستاد و دو ایستگاه صلواتی آبفا منطقه6تهران- شهرری شرکت آب و فاضلاب منطقه۶-شهرری به منظور خدمات رسانی به عزاداران و جاماندگان اربعین حسینی(ع)، دو موکب و ایستگاه صلواتی و ده(10) ایستگاه آب آشامیدنی در مسیر پیاده روی اربعین حسینی تهران برپا کرد.
يکشنبه 28 مهر 1398

لزوم اقدام عاجل اتاق اصناف تهران برای حذف موانع اخذ پروانه کسب

لزوم اقدام عاجل اتاق اصناف تهران برای حذف موانع اخذ پروانه کسب تحریریه خبر- رئیس اتحادیه صنف سمساران و امانت فروشان تهران با انتقاد از وجو برخی قوانین دست و پا گیر و عملکرد برخی مراکز اظهار داشت: تسهیل در قوانین باعث سرعت عمل اتحادیه برای صدور پروانه کسب می شود.
يکشنبه 28 مهر 1398

برگزاری اردوی نیم روزه دوچرخه سواری در روستای زمان آباد بخش قلعه نو

برگزاری اردوی نیم روزه دوچرخه سواری در روستای زمان آباد بخش قلعه نو اردوی نیم روزه ورزشی مادرانه و دخترانه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش باهدف ارتقای سلامت روحی و جسمی در روستای زمان آباد بخش قلعه نو برگزار شد.
يکشنبه 28 مهر 1398

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ملارد برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ملارد برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ملارد به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان با محوریت تشریح و بررسی قانون جدید مدیریت بحران و پیگیری مصوبات جلسه برگزار شد. بر اساس این گزارش این قانون که شامل 7 فصل ۲۶ ماده و۱۳۲ تبصره می باشد، وظایف همه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی را در زمان بحران مشخص کرده است، تشریح و به اعضای مدیریت بحران شهرستان ابلاغ گردید.
يکشنبه 28 مهر 1398

جلب رضایت عمومی و پاسخگویی مطلوب به مردم از اولویتهای کاری دستگاهها ی اجرائی شهرستان میباشد

جلب رضایت عمومی و پاسخگویی مطلوب به مردم از اولویتهای کاری دستگاهها ی اجرائی شهرستان میباشد حسین کاغذلو فرماندارشهرستان ورامین در جریان بازدید سرزده خود از اداره ثبت اسناد و املاک جلب رضایت عمومی و پاسخگویی مطلوب به مردم را از اولویتهای کاری دستگاهها ی اجرائی شهرستان عنوان کرد.
يکشنبه 28 مهر 1398

پرداخت وام ازدواج به 628 زوج جوان ملاردی

پرداخت وام ازدواج به 628 زوج جوان ملاردی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، توکلی کجانی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملارد از پرداخت 628 فقره وام ازدواج برای شروع زندگی زوج های جوان این شهرستان در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت :
يکشنبه 28 مهر 1398