يکشنبه 24 آذر 1398
En Fa
 اخبار اربعین
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

تلاش جهت استقرار کنسولگری عراق در اسلامشهر برای صدور روادید زائران اربعین

تلاش جهت استقرار کنسولگری عراق در اسلامشهر برای صدور روادید زائران اربعین فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: در تلاش هستیم تا دفتری از کنسولگری عراق جهت سهولت در صدور روادید برای زائران اربعین حسینی ساکن جنوب غرب استان تهران در اسلامشهر مستقر شود.
سه شنبه 4 تير 1398

مراسم پر فیض اربعین حسینی در حرم امام خمینی(ره)

مراسم پر فیض اربعین حسینی در حرم امام خمینی(ره) تحریریه خبر- مراسم عزاداری و سوگواری اربعین سید و سالار شهیدان حضرت حسین بن علی(ع) در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
سه شنبه 23 آبان 1396

پذیرایی از زایرین اربعین در موکب شهدای گمنام بخش آفتاب در کربلای معلی

پذیرایی از زایرین اربعین در موکب شهدای گمنام بخش آفتاب در کربلای معلی تحریریه خبر- موکب شهدای گمنام بخش آفتاب در کربلای معلی روزانه پذیرای خیل عظیمی از جمعیت زایرین اربعین حسینی بود.
سه شنبه 23 آبان 1396

برگزاری آیین تعزیه خوانی در شهرستان پردیس

برگزاری آیین تعزیه خوانی در شهرستان پردیس به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، به مناسبت اربعین حسینی و به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر پردیس، آیین تعزیه خوانی در شهرستان پردیس به اجرا در آمد.
يکشنبه 21 آبان 1396

تجمع میلیونی جاماندگان و عاشقان حسینی در پیاده روی اربعین " ری"

 تجمع میلیونی جاماندگان و عاشقان حسینی در پیاده روی اربعین " ری" به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، مسئولین، مردم و عاشقان حسینی پرچم های عزا در دست یکبار دیگر با تجمع میلیونی خود نوای دلدادگی سر دادند و از هر قشرو جناحی در حرم عبدالعظیم حسینی تجمع کردند و حماسه وحدت و اقتدار خود را به جهانیان به نمایش گذاشتند.
شنبه 20 آبان 1396

برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از زائران اربعین با مشارکت شورا و دهیاری محمود آباد خالصه

برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از زائران اربعین با مشارکت شورا و دهیاری محمود آباد خالصه به گزارش روابط عمومي شورا و دهياري محمود آباد خالصه ، بمناسبت سالروز اربعين حسيني ايستگاه صلواتي با مشارکت شورا و دهیاری محمود آباد و سایر دهیاریهای بخش خاوران در مسير عزاداران اربعين در خیابان فداییان اسلام برپا شد.
شنبه 20 آبان 1396

ارائه خدمات ستاد اربعین استان تهران تا پایان ماه صفر/ توزیع یک میلیون و 200 هزار وعده غذا به زائران از سوی ستاد اربعین استان

ارائه خدمات ستاد اربعین استان تهران تا پایان ماه صفر/ توزیع یک میلیون و 200 هزار وعده غذا به زائران از سوی ستاد اربعین استان امامی امین،معاون امور اقتصادی استانداری گفت: امسال بالغ بر یک میلیون و 200 هزار وعده غذایی بین زائران اباعبدالله الحسین (ع) توزیع شد و حدود 700 آشپز و خادم برای خدمت رسانی حضور داشتند و با برنامه ریزی و هماهنگی ها، با استفاده از تجهیزات دپو شده از سال گذشته بخش زیادی از امکانات به سرعت مهیا شد.
شنبه 20 آبان 1396

برپایی موکب در روستای طالب آباد و پذیرایی از زوار در پیاده روی جاماندگان اربعین 96

برپایی موکب در روستای طالب آباد و پذیرایی از زوار در پیاده روی جاماندگان اربعین 96 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری طالب آباد ، به مناسبت اربعین 96 و پیاده روی جاماندگان کربلا به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی ، موکبی در ابتدای روستای طالب آباد برپا گردید و از زوار پذیرایی گردید .
شنبه 20 آبان 1396

پذیرایی از جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی

پذیرایی از جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ری با برپایی ایستگاه صلواتی از جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی پذیرایی کرد.
شنبه 20 آبان 1396

اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه دشمن است

اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه دشمن است مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قرچک با اشاره به اجتماع عظیم زائران اربعین در کربلا، از پیاده روی اربعین به عنوان بازخوانی و بازتولید همان پیام بزرگ یاد کرد و افزود: اختلاف بین امت اسلامی بزرگترین نقشه شیطانی دشمنان اسلام است.
شنبه 20 آبان 1396