اخبار ادارات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد

اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در بازدید از طرح خط انتقال آب از سد ماملو به نیروگاه شهدای پاکدشت و صنایع پایین دست گفت: برای اولین بار در صنعت آب کشور با استفاده از سامانه ای موسوم به BIM (Building information modeling) اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی در شهرستان فیروزکوه

نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی در شهرستان فیروزکوه سرپرست امور آب فیرروزکوه از نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی خبر داد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

رئیس اداره منابع طبیعی شمیرانات هشدار داد؛

آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد

آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات با هشدار نسبت به اینکه آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما در روزهای آینده و احتمال آتش سوزی در عرصه های جنگلی و مرتعی ضرورت ایجاب می کند که شهروندان و گردشگران احتیاط و دقت لازم را در هنگام مراجعه به طبیعت داشته باشند...
يکشنبه 24 شهريور 1398

631تن شکر در زنبورستان های استان تهران از ابتدای سال توزیع شد

631تن شکر در زنبورستان های استان تهران از ابتدای سال توزیع شد مدیر امور طیور و زنبورعسل جهاد کشاورزی استان تهران از توزیع بالغ بر 630تن عسل در بین زنبورستان های استان از ابتدای امسال خبر داد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

توسعه کشت کلزا به تامین امنیت غذایی کشور می انجامد

توسعه کشت کلزا به تامین امنیت غذایی کشور می انجامد نخستین و مهمترین دلیل توسعه کشت کلزا، پایداری تولید گندم و خودکفایی در این محصول است که به تامین امنیت غذایی کشور می انجامد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

توسعه کشت کلزا شرکت های کشت وصنعت واقع در شهرستان تهران

توسعه کشت کلزا شرکت های کشت وصنعت واقع در شهرستان تهران مدیرجهاد کشاورزی شهرستان تهران با برگزاری جلساتی با شرکت های کشت وصنعت مستقر در شهرستان به بیان اهیت کشت کلزا پرداخت و گفت: تحقق سطح کشت ابلاغی کلزا نیازمند بسیج تمامی نیروها وهمت دسته جمعی بخش دولتی وخصوصی است.
يکشنبه 24 شهريور 1398

صالحی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد شد

صالحی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد شد مهدی صالحی به عنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد معارفه شد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

۹۷۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در مناطق ۲و۵ تهران اجرا شد

۹۷۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در مناطق ۲و۵ تهران اجرا شد مدیر اجرایی مناطق ۲و۵ شهرداری شرکت فاضلاب تهران با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی اجرای شبکه فاضلاب در این مناطق گفت: شبکه فاضلاب طراحی‌شده برای این مناطق حدود ۱۱۳۵ کیلومتر است که تاکنون ۹۷۰ کیلومتر آن اجرا و لوله‌گذاری شده است.
شنبه 23 شهريور 1398

شهروندان جهت تشکیل پرونده طبق بخشنامه جدید اراضی تصرفی اقدام کنند

شهروندان جهت تشکیل پرونده طبق بخشنامه جدید اراضی تصرفی اقدام کنند رئیس اداره واگذاری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از تمدید مهلت بخشنامه جدید اراضی تصرفی و موارد لازم جهت تشکیل پرونده تا پایان سال خبر داد.
شنبه 23 شهريور 1398

چهارمین جلسه هیأت اندیشه ورز با موضوع تعیین غفلت های موجود در حوزه زن کارمند

چهارمین جلسه هیأت اندیشه ورز با موضوع تعیین غفلت های موجود در حوزه زن کارمند با حضور بانوان همکار عضو هیأت اندیشه ورز، جلسه ای دو ساعته با موضوع تعیین غفلت های موجود در حوزه زن و کارمند خانواده اسلامی و تبیین راهکارهای جبرانی کاربردی با سرفصل های برنامه ریزی و اقدام جهادی برگزار گردید.
شنبه 23 شهريور 1398