Aa
دوشنبه 20 مرداد 1399
En Fa
 اخبار ادارات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس سازمان صمت استان تهران:

تثبیت بیش از 16هزار شغل با مصوبات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید

 تثبیت بیش از 16هزار شغل با مصوبات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید یداله صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران گفت: در سه ماهه اول سالجاری 23جلسه در قالب کمیته های تخصصی و کارگروه اصلی برگزارکه به درخواست 204پرونده رسیدگی شده است.
شنبه 4 مرداد 1399

  دستورالعمل تولید بدون کارخانه درمعاونت سرمایه گذاری وطرح و برنامه وزارتخانه در دست تهیه است

   دستورالعمل تولید بدون کارخانه درمعاونت سرمایه گذاری وطرح و برنامه وزارتخانه در دست تهیه است  دستورالعمل تولید بدون کارخانه در معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین و به استانها ابلاغ خواهد شد.
شنبه 4 مرداد 1399

پروژه های آبخیزداری شهرستان فیروزکوه از پیشرفت فیزیکی 95.5 درصدی برخوردار است

پروژه های آبخیزداری شهرستان فیروزکوه از پیشرفت فیزیکی 95.5 درصدی برخوردار است رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: پروژه های آبخیزداری این شهرستان که با هدف کنترل سیل و رسوب به مرحله اجرا درآمده، از پیشرفت فیزیکی 95.5 درصدی برخوردار می باشد و به خط پایان نزدیک شده است...
چهارشنبه 1 مرداد 1399

سامانه های سرمایشی ادارات تهران از راه دور در حال کنترل است

سامانه های سرمایشی ادارات تهران از راه دور در حال کنترل است در راستای کاهش مصرف برق در ساعات اوج بار و جلوگیری از بروز خاموشی، با استفاده از فناوری نوین مبتنی بر اینترنت اشیا، سامانه های سرمایشی ادارات دارای تفاهم نامه با شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از راه دور توسط کارشناسان این شرکت، رصد و کنترل و در صورت نیاز از مدار مصرف، خارج می شود.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

برگزاری ملاقات هفتگی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با شماری از بهره برداران و کشاورزان

برگزاری ملاقات هفتگی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با شماری از بهره برداران و کشاورزان برنامه ملاقات هفتگی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با شماری از بهره برداران و کشاورزان برگزار شد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

۱۶هزارهکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ورامین با سیستم های نوین آبیاری می‌شود

۱۶هزارهکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ورامین با سیستم های نوین آبیاری می‌شود سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: بیش از ۱۶ هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ورامین به شیوه نوین آبیاری می‌شود که نقش مهمی در مدیریت مصرف آب داشته و رتبه نخست را به ورامین اختصاص داده است.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کره

پیگیری وزارت جهاد کشاورزی برای تسهیل در روند تامین و توزیع نهاده های دامی/تلاش در رفع وابستگی کشور به واردات کره مشاور وزیرجهاد کشاورزی ومدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی دربازدید ازبزرگترین دامداری شهرستان پیشوا از پیگیری وزارت جهاد کشاورزی درخصوص تسهیل روند تامین و توزیع نهاده های دامی خبر داد وگفت: ایجاد کارخانه تولیدکره گام مهمی در رفع وابستگی کشور به واردات کره و هم چنین کمک به منابع ارزی کشور است.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

استان تهران با ۴۲هزارتن تولید سالانه، قطب تولید قارچ کشور است

استان تهران با ۴۲هزارتن تولید سالانه، قطب تولید قارچ کشور است رییس سازمان جهاد کشاورزی استان‌تهران با اشاره به رتبه نخست این استان در تولید قارچ کشور اعلام کرد: امسال ۴۲ هزار تن قارچ که ۲۹ درصد قارچ خوراکی کشور است در استان تهران تولید شد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

آغاز به کار «مدرسه تابستانی دانایی» در تابستان داغ کرونایی

آغاز به کار «مدرسه تابستانی دانایی» در تابستان داغ کرونایی دوره دوم برنامه‌های آموزشی غیر حضوری کتابخانه‌های عمومی تهران با نام «مدرسه تابستانی دانایی» مرداد و شهریور 99 برگزار می شود.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

پایان مهلت دستگاه های اجرایی، برق ادارات پرمصرف تهران قطع شد

پایان مهلت دستگاه های اجرایی، برق ادارات پرمصرف تهران قطع شد پیرو اطلاع رسانی و اخطارهای داده شده توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به دستگاه های اجرایی، ظهر روز دوشنبه؛ 30 تیرماه با هدف تعدیل بار شبکه توزیع برق و جلوگیری از بروز خاموشی، برق ادارات پرمصرف پایتخت، قطع شد.
دوشنبه 30 تير 1399