Aa
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En Fa
 اخبار ادارات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار چهره به چهره سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با مردم

دیدار چهره به چهره سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با مردم سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران با مردم در دیدار چهره به چهره با مردم در ملاقات عمومی به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کرد...
چهارشنبه 15 مرداد 1399

استاندار تهران در آيين افتتاح و بهره‌برداري از پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای تهران؛

ما ناگزیر به مدیریت مصرف هستیم

ما ناگزیر به مدیریت مصرف هستیم "محسنی بندپی"استاندار تهران در آيين افتتاح و بهره‌برداري از ۱۵ پروژه شرکت برق منطقه‌ای تهران طی سخنانی مدیریت راهبردی مصرف را به ­عنوان راه ناگزیر کشور برشمرد.
چهارشنبه 15 مرداد 1399

پایتخت از پیشگامان کاهش تلفات و نوسازی شبکه توزیع برق در کشور است

پایتخت از پیشگامان کاهش تلفات و نوسازی شبکه توزیع برق در کشور است با اقدامات انجام شده به منظور بهسازی تجهیزات و تاسیسات و کاهش قابل توجه تلفات شبکه توزیع برق در پایتخت، میزان پایداری شبکه برق تهران، افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.
دوشنبه 13 مرداد 1399

فریدی در برنامه پیگیری شبکه خبر: روند ساماندهی مرکز دفن گندک رو به بهبود است/ باید سیستم تصفیه فاضلاب برای شیرابه ها باید تا پایان سال احداث شود

فریدی در برنامه پیگیری شبکه خبر: روند ساماندهی مرکز دفن گندک رو به بهبود است/ باید سیستم تصفیه فاضلاب برای شیرابه ها باید تا پایان سال احداث شود رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دماوند در تماس تصویری با برنامه امروز" پیگیری" شبکه خبردر خصوص مهلت 20 روزه محیط زیست به مرکز دفن زباله گندک این شهرستان گفت: پیش از این به 7 شهردار مربوطه بصورت مشترک اخطاریه محیط زیستی ابلاغ شد تا ظرف مدت 20 روز وضعیت این مرکز را ساماندهی کنند.
دوشنبه 13 مرداد 1399

اعتبارات آب و خاک کشاورزی شهرستان ری در اولویت اول استان تهران

اعتبارات آب و خاک کشاورزی شهرستان ری در اولویت اول استان تهران مدیر آب وخاک سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در شورای آب و کشاورزی شهرستان ری با اشاره به اجرای 115کیلومتر احیا و مرمت قنوات در این شهرستان گفت: بخش عمده ای از اعتبارات استان تهران به احیا و مرمت قنوات ری اختصاص یافته است.
دوشنبه 13 مرداد 1399

برداشت 310 تن کلزا از مزارع شهرستان فیروزکوه

برداشت 310 تن کلزا از مزارع شهرستان فیروزکوه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه از برداشت 310 تن کلزا از مزارع شهرستان خبر داد و گفت: ازاين میزان دانه روغنی بدست آمده ، می توان بيش از 60 تن روغن ارگانيک استحصال کرد
دوشنبه 13 مرداد 1399

تاکنون 40 درصد سهمیه کود استان تهران درسال 99 جذب شده است

تاکنون 40 درصد سهمیه کود استان تهران درسال 99 جذب شده است مدیر زراعت استان تهران در دومین جلسه ستاد تغذیه گیاهی استان گفت: تاکنون 40 درصد سهمیه کود ابلاغی به استان تهران درسال جاری جذب شده است.
دوشنبه 13 مرداد 1399

فعالیت بزرگترین مرکز پرورش شترمرغ خاور میانه در شهرستان ورامین/استان تهران سالانه 8700قطعه شترمرغ پرورش می دهد

فعالیت بزرگترین مرکز پرورش شترمرغ خاور میانه در شهرستان ورامین/استان تهران سالانه 8700قطعه شترمرغ پرورش می دهد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به فعالیت 11 مزرعه پرورش شترمرغ در استان تهران گفت: بزرگترین مرکز پرورش شترمرغ خاور میانه با بیش از دو هزار قطعه شترمرغ در شهرستان ورامین فعالیت دارد که در سال گذشته نیز به عنوان واحد نمونه ملی کشور انتخاب و معرفی شد.
دوشنبه 13 مرداد 1399

40درصد ثبت سفارش کشوردر استان تهران

 40درصد ثبت سفارش کشوردر استان تهران بر اساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران در4 ماهه نخست سالجاری بیش از 32700پرونده ثبت سفارش به سازمان صمت استان تهران ارسال شده است.
شنبه 11 مرداد 1399

صف‌آرایی طنازان در مقابل کرونا با «اقتراح ماسک»

صف‌آرایی طنازان در مقابل کرونا با «اقتراح ماسک» نخستین ابیات شاعران کشور برای حمایت از کادر درمان و همراه شدن با بسیج همگانیِ دعوت به استفاده از ماسک برای مقابله با ویروس کرونا سروده و به پویش ادبی «اقتراح ماسک» ارسال شد.
شنبه 11 مرداد 1399