يکشنبه 29 دي 1398
En Fa
 اخبار ادارات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تجلیل از خادمان قرآنی و نماز منابع طبیعی استان تهران

تجلیل از خادمان قرآنی و نماز منابع طبیعی استان تهران در مراسمی از فعالان و تلاشگران عرصه قرآنی و نماز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تجلیل شد.
دوشنبه 4 تير 1397

پیگیری پرونده و مکاتبات اداری از طریق مراجعه به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران

پیگیری پرونده و مکاتبات اداری از طریق مراجعه به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران کلیه مراجعه کنندگان به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران می توانند با مراجعه به سایت این اداره کل مکاتبات خود را به صورت غیرحضوری پیگیری نمایند.
يکشنبه 3 تير 1397

47 هزار مترمربع از اراضی ملی شمیرانات از متصرفین خارج شد

47 هزار مترمربع از اراضی ملی شمیرانات از متصرفین خارج شد سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: 47 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان به ارزش تقریبی 95 میلیارد تومان از ابتدای امسال از ید متصرفین خارج و به دولت بازگردانده شد.
يکشنبه 3 تير 1397

آغاز فعالیت "میز خدمت" با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان

آغاز فعالیت "میز خدمت" با حضور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان میز خدمت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران شروع بکار کرد.
شنبه 2 تير 1397

ارائه 57خدمت به ارباب رجوع در قالب میز خدمت جهاد کشاورزی استان تهران

ارائه 57خدمت به ارباب رجوع در قالب میز خدمت جهاد کشاورزی استان تهران رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به استقرار میز خدمت در این سازمان و ارائه 57خدمت از این طریق به مردم اظهار داشت: هدف از استقرار و فعاليت ميز خدمت، کارآمد سازي و روان سازي امور مردم و ارتقاء سلامت اداري است.
شنبه 2 تير 1397

تقدیر از شهرک صنعتی و خوشه صنعتی برتر

تقدیر از شهرک صنعتی و خوشه صنعتی برتر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از راه اندازی مرکز طراحی کفش در راستای شناسایی حلقه‌های گمشده خوشه کفش دست‌دوز استان تهران خبر داد.
شنبه 2 تير 1397

هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین نامه اجرایی آن هشتمین دوره انتخابات اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در سال جاری برگزار خواهد شد و لذا ترتیبات مربوط در زمان قانونی آغاز شده است.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

سومین ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

سومین ملاقات مردمی  مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران فصل بهار امسال مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران 3 دیدار مردمی با شهروندان استان تهران و گفتگوی سه ساعته در هر دیدار برای حل مشکلات ایشان داشته اند.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

اجرای پروژه مدیریت چرا در 84هزار هکتار از مراتع شهرستان تهران

اجرای پروژه مدیریت چرا در 84هزار هکتار از مراتع شهرستان تهران رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران از اجرای پروژه مدیریت چرا و کنترل دام در سطح 84 هزار هکتار از مراتع این شهرستان خبرداد.
چهارشنبه 30 خرداد 1397

آغاز به کار میز خدمت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اول تیرماه

آغاز به کار میز خدمت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از اول تیرماه رییس کارگروه استقرارمیزخدمت درسازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افتتاح میز خدمت با هدف ارائه خدمت سریع و منسجم به مردم خبر داد و گفت: این طرح با 57 نوع خدمت و با هدف احترام به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع ایجاد شده است .
چهارشنبه 30 خرداد 1397