پورتال خبری
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رکورد ٦ هزار نفره جشنواره " شادستان " در منطقه ٢ پایتخت

رکورد ٦ هزار نفره جشنواره " شادستان " در منطقه ٢ پایتخت تحریریه خبر- رسول کشت پور شهردار منطقه ٢ از استقبال بی نظیر ٦ هزار نفر از شهروندان در چهارمین شب برگزاری جشنواره شادستان این منطقه در شب میلاد با سعادت امام رضا (ع) خبر داد.
سه شنبه 25 تير 1398

شارقی: بانوان برای عرصه های سیاسی و کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس وارد شوند

شارقی: بانوان برای عرصه های سیاسی و کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس وارد شوند مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: بانوان مسئول در کنار گرایش های حزبی و سیاسی امکان حضور در عرصه های سیاسی از جمله کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره مجلس را فراهم کنند.
سه شنبه 25 تير 1398

دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزکوه با پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه

دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فیروزکوه  با پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه ریس دادگستری و دادستان محترم شهرستان فیروزکوه به مناسبت روز محیط بان با پرسنل این اداره دیدار داشتند .
دوشنبه 24 تير 1398

۱۰ دانش‌آموز در رودخانه خجیر تهران نجات یافتند

۱۰ دانش‌آموز در رودخانه خجیر تهران نجات یافتند مسئولان اورژانس اعلام کردند که ۱۰ دانش آموز که در رودخانه خجیر در حاشیه شمال شرقی طی برنامه اردوی تفریحی گرفتار و غرق شده بودند با تلاش عوامل امداد در سلامت کامل در حال انتقال به خشکی هستند.
يکشنبه 23 تير 1398

بازدید سرزده مدیر کل اداری و مالی استانداری تهران از فرمانداری پردیس

بازدید سرزده مدیر کل اداری و مالی استانداری تهران از فرمانداری پردیس مهدی امیدی مدیر کل امور اداری و مالی استانداری تهران به صورت سرزده از فرمانداری پردیس بازدید کرد.
شنبه 22 تير 1398

تصویر/چهارمین جلسه کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران با حضور گودرزی

تصویر/چهارمین جلسه کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران با حضور گودرزی جلسه کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی کلانشهر تهران با حضور گودرزی کعاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران برگزار شد.
شنبه 22 تير 1398

بازدید سرزده معاون عمرانی استاندار تهران از شهر و شهرداری کهریزک

بازدید سرزده معاون عمرانی استاندار تهران از شهر و شهرداری کهریزک به گزارش روابط عمومی شهرداری کهریزک : محمد تقی زاده؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بدون هماهنگی قبلی سرزده در ساختمان شهرداری کهریزک حضور یافت و با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک از شهر و حوزه های مختلف اداری شهرداری بازدید کرد.
پنجشنبه 20 تير 1398

جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه برگزار شد ‌

جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه برگزار شد ‌ جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه به ریاست معاون عمرانی فرماندار و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.
پنجشنبه 20 تير 1398

واثقی: نشاط اجتماعی در گرو توسعه ورزش همگانی محقق می شود

واثقی: نشاط اجتماعی در گرو توسعه ورزش همگانی محقق می شود سرپرست فرمانداری شهرستان قدس با اشاره به توجه ویژه مسئولین به نشاط و تحرک اجتماعی در شهرستان قدس گفت: ورزش همراه با نشاط و تندرستی در پیشرفت و توسعه جامعه نقش به سزایی دارد.
سه شنبه 18 تير 1398

انجام عملیات منهول گذاری و جایگذاری دریچه بر روی كانال زردآب قدس

انجام عملیات منهول گذاری و جایگذاری دریچه بر روی كانال زردآب قدس مهرداد زارع، معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس از انجام عملیات منهول گذاری و جایگذاری دریچه بر روی کانال زردآب به منظور جمع‌آوری آب‌های سطحی و انتقال آن خبر داد.
دوشنبه 17 تير 1398