دوشنبه 4 ارديبهشت 1396_ 26 رجب 1438 _ 24 آوریل 2017
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

نشست تبیین شعار سال در جهت برنامه‌ریزی افزایش اشتغال و رفع موانع تولید برگزار شد

دومین جلسه کارگروه اقتصادی جهت تبیین برنامه‌های دستگاه‌ها و ادارات کل استان در سال 96 و انطباق آن با شعار سال با حضور امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع، مدیران کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری، هماهنگی امور اقتصادی و سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با موضوع تولید و اشتغال برگزار شد.
سه شنبه 29 فروردين 1396

افتتاح بيمارستان 120تختخوابی امام حسين(ع) بهارستان باحضور معاون اول رييس جمهور

بيمارستان ۱۲۰ تختخوابی حضرت امام حسين (ع)‌ شهرستان بهارستان با حضور معاون اول رييس جمهور به بهره برداري رسيد.
سه شنبه 29 فروردين 1396

هاشمي: ساخت و ساز و مهاجرت، از عوامل اصلي افزايش جمعيت استان تهران بين سال هاي 90 تا 95 است / پرديس بيشترين، ورامين و فيروزكوه كمترين ميزان رشد جمعيت سالانه را دارند

استاندار تهران عامل اصلي افزايش جمعيت استان طي سال هاي 90 تا 95 را  افزايش ساخت و سازها،نسبت جمعيت مرد به زن و مهاجرت براي اشتغال دانست و گفت: در استان تهران به دليل محدوديت، امكان ايجاد صنايع جديد وجود ندارد و فقط در بخش هاي صنايع "هاي تك"،خدمات و كشاورزي امكان توسعه وجود دارد.
دوشنبه 28 فروردين 1396

برگزاري همايش دانش آموزي"مشق مشاركت" به همت آموزش و پرورش و كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان/چاوشي:معلمان و دانش آموزان نقش مهمي در فرهنگ سازي مشاركت دارند

معاون سياسي و اجتماعي استانداري تهران با اشاره به اهميت برگزاري همايش "مشق مشاركت" تاكيد كرد: بسياري از پديده هاي مهم فرهنگي با مشاركت معلمان و دانش آموزان محقق مي شود .
دوشنبه 28 فروردين 1396

تقدیر استاندار تهران از عملکرد دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی

استاندار تهران گفت: دستگاه های فعال در ستاد خدمات سفر، امسال با هماهنگی و تعامل زیاد اقدامی ارزشمند را به ثمر نشاندند.
چهارشنبه 16 فروردين 1396

ويژه انتخابات 593/كريمي:‌ روسا و اعضاي هيات هاي بازرسي حق عضويت در ستاد كانديدي را ندارند

رييس هيات بازرسي ستاد انتخابات استان تهران رعايت صداقت،كارداني و سلامت را در انتخاب روسا و اعضاي هيات هاي بازرسي انتخابات استان مهم دانست و تاكيد كرد:‌ هيچ يك از روسا و اعضاي هيات هاي بازرسي حق عضويت در ستاد كانديدي را ندارند زيرا يك اشتباه فردي زحمت جمعي را خدشه دار مي كند.
چهارشنبه 16 فروردين 1396

استاندار تهران: غيرت، توانمندي و عرق ملي از عوامل موفقيت ورزشكاران ايراني است

هاشمي ؛غیرت، توانمندی، عرق ملی را از عوامل موفقيت ورزشكاران ايراني دانست و گفت: اين خصوصيات ورزشكاران ما را در عرصه های آسیایی و جهانی در مقابل رقیبان بزرگ سرافراز می كند.
سه شنبه 15 فروردين 1396

ویژه انتخابات571/نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها دوم اردیبهشت به افراد ابلاغ می شود

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: نتیجه بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح استان، دوم اردیبهشت و پس از اعلام نظر هیات نظارت، از طریق فرمانداری ها به داوطلبان ابلاغ می شود.
شنبه 12 فروردين 1396

عملکرد معاونت امور اقتصادی استانداری در سالی که گذشت/امامی امین:توسعه امور اقتصادی و اشتغال استان در اولویت اقدامات سال 96

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: درسال گذشته توانستیمیک میلیارد و 100 میلیون دلار جذب سرمایه گذاری خارجی در استان داشته باشیم.هدف گذاری این است که بتوانیم در سال 96 این سقف را به دو میلیارد دلار  برایاستان تهران برسانیم.​​​​​​​
دوشنبه 7 فروردين 1396

رییس ستاد انتخابات استان تشریح کرد: اقداماتی که پس از اتمام فرآیند ثبت نام داوطلبان شوراها انجام می شود

چاوشی از زمانبندی اقداماتی که پس از ثبت نام داوطلبان انجام می شود خبر داد.
دوشنبه 7 فروردين 1396