آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در نشستی با حضور استاندار بررسی شد؛ تامین زیرساخت های پارک علم و فناوری سلامت در ملارد

پارک علم و فناوری سلامت در ملارد نخستن پارک با این منظور در کشور است که با همکاری استانداری تهران، فرمانداری و دانشگاه علوم پزشکی ایران در اخترآباد ملارد راه اندازی می شود.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران: میز خدمت برای جلوگیری از سرگردانی شهروندان در طبقات  ادارات و دستگاه ها راه اندازی شده است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران گفت: میز خدمت با هدف رعایت حقوق مراجعان و پرهیز از سرگردانی شهروندان در طبقات  ادارات و دستگاه ها شکل گرفته است.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

با دستور استاندار تهران؛ اعتبار خريد نردبان آتش نشاني شهرداري هاي استان تأمين شد

استاندار تهران در جلسه تأمين اعتبار خريد تجهيزات آتش نشاني برخي شهرداري هاي استان با تعيين دوماه زمان براي خريد نردبان و جرثقيل براي آتش نشاني ها گفت:حفظ ايمني و جان مردم در اولويت است و اعتبارات تجهيز آتش نشاني ها بايد از هر طريقي تأمين شود.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

بررسی مشکل تقاطع راه آهن تهران با خط انتقال آب شرب شهرستان اسلامشهر در استانداري تهران

صبح امروز 24 مردادماه در نشستی به ریاست الیاس زاده معاون مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری تهران موضوع بررسی مشکل تقاطع پروژه چهارخطه کردن راه آهن تهران با خط انتقال آب شرب اسلامشهر در دستور کار قرار گرفت.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

دیدار و گفتگوی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پاکدشت با شهردار فرون آباد

دیدار و گفتگوی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت با مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد صورت پذیرفت.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

شهردار فرون آباد خبر داد؛ بازپیرایی فضای سبز بوستان معراج

شهردار فرون آباد از بازپیرایی فضای سبز بوستان معراج خبر داد و گفت: به‌ منظور احیای فضای سبز، فضای سبز این بوستان بازپیرایی شد.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

تلاش برای خودکفایی تولیدات گل و گیاه در فرون آباد

شهردار فرون آباد در جمع پرسنل واحد فضای سبز شهرداری گفت: با توجه به فضای مناسب گلخانه شهرداری تمام تلاشمان بر خودکفایی تولیدات گل و گیاه در شهر خواهد بود.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

اهتمام و انسجام براي گذر موفق از روزهاي باقيمانده از ايام پرباري شبكه برق

مدير عامل شركت برق منطقه اي تهران در چهارمين جلسه شوراي هماهنگي مديران شركت، بر لزوم اهتمام كليه همكاران براي مديريت و راهبري شبكه در روزهاي باقيمانده از ايام پرباري فصل گرما تاكيد كرد.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

با حضور استاندار تهران اولین نمایشگاه مطبوعات محلی استان تهران افتتاح شد

استاندار تهران روز گذشته ٢٣ مردادماه از نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با هدف معرفی تاریخچه مطبوعات استان تهران بازديد كرد.
چهارشنبه 24 مرداد 1397

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران:دولت در شرایط کنونی نیازمند تدبیر پیام است

مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري تهران تأکید کرد: دولت تدبير و اميد در تداوم كار نيازمند تكميل فرآيند اميدآفريني است.
سه شنبه 23 مرداد 1397