آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کارگاه‌ آموزشی معلمان جدیدالاستخدام دوره ابتدایی با حضور حداکثری معلمان برگزار شد

کارگاه‌ آموزشی معلمان جدیدالاستخدام دوره ابتدایی با حضور حداکثری معلمان برگزار شد کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت کلاس، ارزشیابی کیفی توصیفی، فنون و روش‌های تدریس و بررسی اهداف، رویکرد و محتوای کتب درسی، ویژه‌ی معلمان جدید الااستخدام (دانشگاه فرهنگیان،ماده 28، سرباز معلم،حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی) با حضور شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم و مریم محمدی معاون آموزش ابتدایی در سالن همایش مدرسه حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار شد.
يکشنبه 28 مهر 1398

هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان قدس انتخاب شد

هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان قدس انتخاب شد اعضای هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان قدس برای سومین سال فعالیت، با برگزاری انتخابات مشخص شدند.
يکشنبه 28 مهر 1398

تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز حریم رودخانه ناصرآباد در شمیرانات

تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز حریم رودخانه ناصرآباد در شمیرانات سرپرست امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه ناصر آباد در منطقه ناصرآباد، بخش لواسانات خبر داد.
يکشنبه 28 مهر 1398

طرح مبارزه با بدحجابی در تمام پاساژها و مال‌های تهران اجرا خواهد شد

طرح مبارزه با بدحجابی در تمام پاساژها و مال‌های تهران اجرا خواهد شد فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: طرح "ناظر دو" تا زمان اجرای آن در همه مناطق، ادامه پیدا می‌کند و همه‌ پاساژها و مال‌های تهران را در برخواهد گرفت.
يکشنبه 28 مهر 1398

ایجاد شرایط عبور ایمن سیلاب با حذف ساخت و سازهای غیر اصولی در حریم رودخانه سیاهرود

ایجاد شرایط عبور ایمن سیلاب با حذف ساخت و سازهای غیر اصولی در حریم رودخانه سیاهرود مدیر امور آب تهران بزرگ از ایجاد شرایط عبور ایمن سیلاب های احتمالی با حذف ساخت و سازهای غیر اصولی در حریم رودخانه سیاهرود خبر داد.
يکشنبه 28 مهر 1398

رفع تصرف دو هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه کن

رفع تصرف دو هزار متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه کن مدیر امور آب شهرستان اسلامشهر از رفع تصرف دو هزار مترمربع از بستر رودخانه کن درگلشهر و گلدسته خبر داد.
يکشنبه 28 مهر 1398

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: قنادان می توانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند

رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران: قنادان می توانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند رئیس اتحادیه قنادی، شیرینی و کافه قنادی تهران با تاکید بر وجود توانمندی بالا در میان صنف قنادی گفت: مذاکراتی با سازمان توسعه تجارت صورت گرفته و بر مبنای آن قرار است بسترهای مناسب را جهت فعالیت صادراتی در صنف قنادان فراهم سازند. این توانمندی هم اکنون میان همکاران ما وجود دارد که بتوانند در ارزآوری به کشور ایفای نقش کنند.
يکشنبه 28 مهر 1398

میزبانی شهدای گمنام شمال پایتخت از جاماندگان اربعین

میزبانی شهدای گمنام شمال پایتخت از جاماندگان اربعین جاماندگان اربعین از مسجد رودک رودبار قصران و میدان امام خمینی(ره) لواسان به سمت آستان مقدس شهدای گمنام زردبند پیاده‌روی و عزاداری کردند.
يکشنبه 28 مهر 1398

دیدار فرماندار رباط کریم با اهالی مسجد سیدالشهدا (ع)

دیدار فرماندار رباط کریم با اهالی مسجد سیدالشهدا (ع) فرماندار شهرستان رباط کریم با حضور در مسجد سیدالشهدا (ع ) از نزدیک با نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 28 مهر 1398

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی(ع) در ستاد و دو ایستگاه صلواتی آبفا منطقه6تهران- شهرری

خدمت رسانی به جاماندگان اربعین حسینی(ع) در ستاد و دو ایستگاه صلواتی آبفا منطقه6تهران- شهرری شرکت آب و فاضلاب منطقه۶-شهرری به منظور خدمات رسانی به عزاداران و جاماندگان اربعین حسینی(ع)، دو موکب و ایستگاه صلواتی و ده(10) ایستگاه آب آشامیدنی در مسیر پیاده روی اربعین حسینی تهران برپا کرد.
يکشنبه 28 مهر 1398