آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

633 میلیارد تومان برای توسعه روستاهای ری هزینه شده است

633 میلیارد تومان برای توسعه روستاهای ری هزینه شده است هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه در جلسه هم اندیشی مدیریت شهری و روستایی بخش کهریزک اظهار داشت: توجه به مناطق روستایی و پیرامونی شهرها بزرگ در جهت توسعه متوازن روستاها و افزایش سطح رفاهی از سیاست های دولت است.
شنبه 27 بهمن 1397

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی پردیس

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی پردیس جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس با حضور امیراله حقیقی فرماندار و حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان برگزار شد.
شنبه 27 بهمن 1397

معاون فرماندار قدس:  اشتغال و تولید موضوع اصلی کشور است

معاون فرماندار قدس:  اشتغال و تولید موضوع اصلی کشور است  معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان قدس، در بازدید از نمایشگاه کارآفرینان امداد امام خمینی(ره)، گفت: بحث اشتغال و تولید، موضوع اصلی کشور است و یک عزم ملی می خواهد که از این بحران خارج شویم.
شنبه 27 بهمن 1397

​​​​​​​نمایشگاه کارآفرینان امداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحدقدس برگزار شد

​​​​​​​نمایشگاه کارآفرینان امداد در دانشگاه آزاد اسلامی واحدقدس برگزار شد همزمان با آغاز دهه پنجم پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نمایشگاه کارآفرینان امداد با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و دانشگاه آزاد اسلامی واحدقدس برگزار شد.
شنبه 27 بهمن 1397

برگزاری گشت مشترک اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در قرچک

برگزاری گشت مشترک اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در قرچک گشت مشترک اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان قرچک برگزار شد.
شنبه 27 بهمن 1397

توسعه یافتگی هر جامعه ای وابسته به حضور خبرنگاران است

توسعه یافتگی هر جامعه ای وابسته به حضور خبرنگاران است رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری از دفتر نشریه «آوای ری» دیدن کرد و با سردبیر تنها مطبوعه محلی «ری» به گفت و گو نشست.
شنبه 27 بهمن 1397

گزارش تصویری/دوره آموزشی آشنایی با قوانین معاینه فنی خودرو با حضور معاون امور عمرانی استانداری تهران

گزارش تصویری/دوره آموزشی آشنایی با قوانین معاینه فنی خودرو با حضور معاون امور عمرانی استانداری تهران دوره آموزشی آشنایی با قوانین معاینه فنی خودرو با حضور معاون امور عمرانی استانداری تهران در پاکدشت برگزار شد.
شنبه 27 بهمن 1397

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ملارد با هدف بررسی مصوبات جلسه قبل و تصمیم گیری برای مسائل پیش روی مدارس این شهرستان برگزار و چندین مصوبه به همراه داشت.
شنبه 27 بهمن 1397

جلسه بررسی وضعیت مرکز درمانی رازی ویژه بیماران روانی و نیازمند توانبخشی

جلسه بررسی وضعیت مرکز درمانی رازی ویژه بیماران روانی و نیازمند توانبخشی جلسه بررسی وضعیت مرکز درمانی رازی ویژه بیماران روانی و نیازمند توانبخشی تشکیل شد.
شنبه 27 بهمن 1397

معاون سیاسی فرمانداری بهارستان : بیانیه مقام معظم رهبری، پیام آور امید به فردای بهتر کشور است

معاون سیاسی فرمانداری بهارستان  : بیانیه مقام معظم رهبری، پیام آور امید به فردای بهتر کشور است معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره بیانیه رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب گفت : بیانیه مقام معظم رهبری، پیام آور امید به فردای بهتر کشور و دوری از یاس و ناامیدی است.
شنبه 27 بهمن 1397