آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

محسني‌بندپي در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران : سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید سرلوحه اقدامات خیرین قرار بگیرد

محسني‌بندپي در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران : سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید سرلوحه اقدامات خیرین قرار بگیرد استاندار تهران گفت: خیرین مدرسه ساز معماران فرهنگی کشور هستند و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ابتدایی باید در سرلوحه اقدامات آنها قرار بگیرد.
دوشنبه 3 تير 1398

فرماندار اسلامشهر خواستار شد:تشدید نظارتها بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی در تابستان

فرماندار اسلامشهر خواستار شد:تشدید نظارتها بر واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی در تابستان فرماندار اسلامشهر با اشاره به افزایش احتمال فاسد شدن مواد غذائی در فصل تابستان با افزایش دمای هوا خواستار تشدید نظارتها و بازرسی ها از واحدهای تولید و عرضه مواد غذائی شد.
دوشنبه 3 تير 1398

برداشت بیش از 11تن پاپایا در ورامین

برداشت بیش از 11تن پاپایا در ورامین مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت: میوه پاپایا در دشت ورامین برای اولین بار به صورت پایلوت کشت و بیش از ۱۱ تن از این محصول برداشت شد.
دوشنبه 3 تير 1398

۶۰ درصد محصول کلزای شهرستان ری برداشت شد

۶۰ درصد محصول کلزای شهرستان ری برداشت شد رییس جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: از آغاز فصل برداشت کلزا تاکنون ۶۰ درصد این محصول از ۲۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان برداشت شد.
دوشنبه 3 تير 1398

بازدید فرماندار ملارد از سیلوهای کارخانه آرد نادر/ بررسی طرح توسعه کارخانه آرد ملارد

بازدید فرماندار ملارد از سیلوهای کارخانه آرد نادر/ بررسی طرح توسعه کارخانه آرد ملارد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ملارد با اشاره به بازدید فرماندار شهرستان از کارخانه آرد نادر گفت: با اجرای طرح توسعه این کارخانه ظرفیت تولید آرد به صورت ماهانه به ۲۱ هزارتن افزایش خواهد یافت و برای ۵۰ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.
دوشنبه 3 تير 1398

محسنی‌بندپی: در خدمت صادقانه به مردم به عنوان ولی‌نعمتان خود، اهتمام داشته باشیم

محسنی‌بندپی: در خدمت صادقانه به مردم به عنوان ولی‌نعمتان خود، اهتمام داشته باشیم استاندار تهران گفت: زمینه شادی و نشاط مومنانه را در جامعه فراهم، و با جامعه پر تلاش و پویا به مقابله با توطئه‌های استکبار بپردازیم.
دوشنبه 3 تير 1398

تاکید استاندار تهران بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت

تاکید استاندار تهران بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت جاودانی گفت: استاندار تهران پیگیری و تاکید زیادی بر هم‌افزایی دستگاه‌ها در بزرگداشت هفته کرامت دارد و بر این اساس، حدود ۲۰۰ برنامه در این دهه در سطح استان خواهیم داشت.
دوشنبه 3 تير 1398

۴۲ هزار تن گندم از کشاورزان جنوب شرق تهران خریداری شد

۴۲ هزار تن گندم از کشاورزان جنوب شرق تهران خریداری شد رئیس اداره غله و سیلوی جنوب شرق استان تهران گفت: از ابتدای زمان برداشت محصول گندم تاکنون، بیش از ۴۲ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان شهرستان های جنوب شرق تهران در مراکز دولتی خریداری شده است.
دوشنبه 3 تير 1398

ساداتی:دغدغه آموزش و پرورش با مشارکت مردم رفع می شود

ساداتی:دغدغه آموزش و پرورش با مشارکت مردم رفع می شود فرماندار شهرستان رباط کریم گفت: مردم بازوان توانمند دولت در آموزش و پرورش هستند که با مشارکت خود مشکلات اموزش و پرورش رفع می شود.
دوشنبه 3 تير 1398

مراسم یادواره شهدای شهر آبسرد و حومه برگزار می شود

مراسم یادواره شهدای شهر آبسرد و حومه برگزار می شود بیستمین یادواره 56 شهید شهر آبسرد و حومه همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) برگزار می شود.
دوشنبه 3 تير 1398