شما اینجا هستید صفحه اصلیمطالب
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تأكيد استاندار تهران بر حمايت از صنايع فعال با ظرفيت پايين

تأكيد استاندار تهران بر حمايت از صنايع فعال با ظرفيت پايين استاندارتهران گفت: باید بر روی بهبود عملکرد صنایع به ویژه آن دسته از صنایعی که با ظرفیت پایین کار می کنند، کار کرد و حتی حمایت های لازم را از صنایعی که خط تولید آنها نیاز به تغییر ماهیت دارند، داشت.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

افتتاح ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی شهرداری با حضور فرماندار اسلامشهر

افتتاح ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی شهرداری با حضور فرماندار اسلامشهر ساختمان سازمان مدیریت حمل و نقل ریلی و درمانگاه طب سلامت رانندگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان اسلامشهر افتتاح شد.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

احمدی پور: مكلف به تربيت نيروهاي جوان در چرخه مديريت كشور هستيم

احمدی پور: مكلف به تربيت نيروهاي جوان در چرخه مديريت كشور هستيم رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی ایران در همایش نقش و جایگاه جوانان در مدیریت استان تهران گفت: مدیران جوان باید اهل ریسک مشورت و در عین حال کمترین ضریب خطا در تصمیم‌گیری‌های خود باشند.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا

پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا فرماندار اسلامشهر گفت: توجه به اصل پیشگیری و برخورد جدی با قاچاقچیان دو راهبرد اساسی کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان در سال 98 خواهد بود.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

وره چهر در همایش نقش و جایگاه جوانان در مدیریت استان تهران:١٧ مدير جوان در حال حاضر در مجموعه استانداري حضور دارند

وره چهر در همایش نقش و جایگاه جوانان در مدیریت استان تهران:١٧ مدير جوان در حال حاضر در مجموعه استانداري حضور دارند .
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

شورای اسلامی باقرشهر با کلانتری شهر تشکیل جلسه داد

شورای اسلامی باقرشهر با کلانتری شهر تشکیل جلسه داد رئیس شورای اسلامی باقرشهر از نشست مشترک شورای اسلامی با کلانتری باقرشهر خبر داد،
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

معاون وزیر ورزش و جوانان: استان تهران یکی از محروم‌ترین استان‌های کشور است

معاون وزیر ورزش و جوانان: استان تهران یکی از محروم‌ترین استان‌های کشور است تندگویان گفت: استان تهران یکی از محرومترین استانها در حوزه های زیرساختی، آموزشی، ورزشی و رفاهی است.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

برگزاری جلسه آموزشی پزشکان پیشوا جهت ثبت خدمات در سامانه سیب

برگزاری جلسه آموزشی پزشکان پیشوا جهت ثبت خدمات در سامانه سیب جلسه آموزشی پزشکان شهرستان پیشوا جهت ثبت خدمات در سامانه سیب برگزار شد.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

26 هزار دانش آموز ابتدایی اتباع خارجی در تهران مشغول تحصیل هستند

 26 هزار دانش آموز ابتدایی اتباع خارجی در تهران مشغول تحصیل هستند مناطق 15، 19، 16، 12 و 18 به ترتیب میزبان 5 هزار و 900، 2 هزار و 700، 2 هزار و 400، 2 هزار و 300 و 2 هزار و 200 نفر، بیشترین دانش آموز اتباع خارجی هستند.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

مراسم روز جوانان شهر تهران در بوستان فدک منطقه 2 تهران برگزار شد

مراسم روز جوانان شهر تهران در بوستان فدک منطقه 2 تهران برگزار شد مجمع جوانان شهر تهران با حضور "ایمان قربانی" سرپرست روابط عمومی فرمانداری ، "نصیری" مدیرکل سلامت شهرداری تهران و "شیرازی" دبیر کل مجمع جوانان در بوستان فدک منطقه 2 برگزار شد.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398