دوشنبه 18 فروردين 1399
En Fa
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تخلفات کرونایی در شهرستان ری را به کجا اعلام کنیم؟

تخلفات کرونایی در شهرستان ری را به کجا اعلام کنیم؟ به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، شهروندان عزیز می توانند تخلفات صنوف، مشاغل و در ایام شیوع کرونا را به صورت ۲۴ ساعته به اداره بازرسی فرمانداری از طریق شماره 09108554840 پیامک نمایند.
دوشنبه 18 فروردين 1399

تقدیر وزیر بهداشت از استاندار تهران بابت اقدامات موثر جهت جلوگیری از شیوع کرونا؛ با همدلی و وفاق کرونا را شکست می‌دهیم

تقدیر وزیر بهداشت از استاندار تهران بابت اقدامات موثر جهت جلوگیری از شیوع کرونا؛ با همدلی و وفاق کرونا را شکست می‌دهیم وزیر بهداشت در پیامی از استاندار تهران بابت اقدامات موثر جهت جلوگیری از شیوع کرونا تقدیر و تشکر کرد.
دوشنبه 18 فروردين 1399

شهردار باغستان خبرداد: عرضه اقلام بهداشتی کرونا در باغستان با قیمت مصوب

شهردار باغستان خبرداد: عرضه اقلام بهداشتی کرونا در باغستان با قیمت مصوب .
دوشنبه 18 فروردين 1399

طرح فاصله گذاری اجتماعی با قوت در ورامین انجام می‌شود

طرح فاصله گذاری اجتماعی با قوت در ورامین انجام می‌شود معاون امور عمرانی فرمانداری ورامین گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت‌های مربوط به فعالیت اصناف غیرضروری همچنان ادامه دارد و لازم است تا مردم با ماندن در خانه، زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند.
يکشنبه 17 فروردين 1399

تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از زبان استاندار تهران؛ از کاهش ۴۲ درصدی مصرف بنزین تا افزایش ترددها به تهران از روز گذشته

تشریح آخرین وضعیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از زبان استاندار تهران؛ از کاهش ۴۲ درصدی مصرف بنزین تا افزایش ترددها به تهران از روز گذشته استاندار تهران با اشاره به اثرگذاری اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، آخرین وضعیت اجرای این طرح را تشریح کرد.
يکشنبه 17 فروردين 1399

امامی امین: درخواست بخشودگی مالیاتی و بیمه ای برای اصناف جهت کاهش اثرات اقتصادی بیماری کرونا؛ بیمه شدگان تامین اجتماعی مورد حمایت قرار می گیرند

امامی امین: درخواست بخشودگی مالیاتی و بیمه ای برای اصناف جهت کاهش اثرات اقتصادی بیماری کرونا؛ بیمه شدگان تامین اجتماعی مورد حمایت قرار می گیرند معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به درخواست بخشودگی مالیاتی و بیمه ای برای اصناف جهت کاهش اثرات اقتصادی بیماری کرونا بر حمایت از بیمه شدگان تامین اجتماعی تاکید کرد.
يکشنبه 17 فروردين 1399

آسایشگاه کهریزک در وضعیت مساعد قرار دارد

آسایشگاه کهریزک در وضعیت مساعد قرار دارد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک گفت: با تلاش های صورت گرفته بمنظور مقابله با ویروس کرونا، این آسایشگاه در وضعیت مساعد قرار دارد.
يکشنبه 17 فروردين 1399

مشارکت ۲۷۰ هزار نفر از شهروندان شهرستان ملارد در فرآیند طرح غربالگری بیماری کرونا

مشارکت ۲۷۰ هزار نفر از شهروندان شهرستان ملارد در فرآیند طرح غربالگری بیماری کرونا به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سرپرست فرمانداری ملارد از پوشش دهی ۹۱ درصدی سامانه سیب توسط طرح پویش غربالگری این شهرستان خبر داد و گفت :
يکشنبه 17 فروردين 1399

ارائه خدمات ویژه به مبتلایان کووید ۱۹ و خانواده‌هایشان در ملارد

ارائه خدمات ویژه به مبتلایان کووید ۱۹ و خانواده‌هایشان در ملارد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سرپرست فرمانداری ملارد از ارائه خدمات روانکاوی و روان درمانی و همچنین توزیع بسته های حمایتی در میان مبتلایان نیازمند کووید ۱۹ و خانوادهایشان خبر داد.
يکشنبه 17 فروردين 1399

اختصاص سه دستگاه ونتیلاتور به آسایشگاه کهریزک

اختصاص سه دستگاه ونتیلاتور به آسایشگاه کهریزک معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با هماهنگی صورت گرفته سه دستگاه ونتیلاتور (ریه مصنوعی) و یکدستگاه رادیولوژی پرتابل به آسایشگاه خیریه کهریزک و علاوه بر این دو دستگاه رادیولوژی پرتابل به مراکز درمانی شبانه روزی قیامدشت و حسن آباد فشافویه از سوی وزارت بهداشت اختصاص داده شده است.
يکشنبه 17 فروردين 1399