Aa
پنجشنبه 23 مرداد 1399
En Fa
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ويژه انتخابات 67/تاكيد استاندار تهران بر اجراي قانون و زمينه سازي حضور حداكثري مردم در انتخابات/هاشمي:نشستي كه مجوز دارد همه بايد قانونا از آن حمايت كنند

ويژه انتخابات 67/تاكيد استاندار تهران بر اجراي قانون و زمينه سازي حضور حداكثري مردم در انتخابات/هاشمي:نشستي كه مجوز دارد همه بايد قانونا از آن حمايت كنند استاندار تهران گفت:‌‌اجراي قانون ،زمينه سازي براي حضور حداكثري مردم و فضاسازي براي ايجاد انتخاباتي رقابتي و باشكوه از اهداف اساسي است كه براي چندمين بار نظام را بيمه كرده و دشمنان انقلاب را مايوس مي كند.
يکشنبه 8 آذر 1394

همدلی و همزبانی در میز خدمت فرمانداری بهارستان

همدلی و همزبانی در میز خدمت فرمانداری بهارستان میز خدمت فرمانداری شهرستان بهارستان در راستای تحقق شعار سال همدلی و همزبانی دولت و ملت به شهروندان خدمات می دهد.
يکشنبه 8 آذر 1394

مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان بهارستان بررسی شد

مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان بهارستان بررسی شد مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان بهارستان در فرمانداری بررسی شد.
يکشنبه 8 آذر 1394

مدیر روابط عمومی اداره ورزش بهارستان نمونه شد

مدیر روابط عمومی اداره ورزش بهارستان نمونه شد مرتض ادبی کارمند نمونه اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان شد.
يکشنبه 8 آذر 1394

10 ماه حبس برای یک واحد تفکیک غیر اصولی ضایعات در بهارستان

10 ماه حبس برای یک واحد تفکیک غیر اصولی ضایعات در بهارستان مسئول یک واحد جمع آوری و تفکیک ضایعات در شهرستان بهارستان به جرم تهدید علیه بهداشت عمومی و اقدام به فک پلمپ غیر قانونی به 10 ماه حبس تعزیری محکوم شد.
يکشنبه 8 آذر 1394

جشنواره نقاشی همگانی در شهرستان بهارستان پایان یافت

جشنواره نقاشی همگانی در شهرستان بهارستان پایان یافت مراسم اختتامیه جشنواره نقاشی همگانی شهرستان بهارستان برگزار شد.
يکشنبه 8 آذر 1394

ديدار مدير باغباني و ترويج و آموزش سازمان جهاد كشاورزي استان تهران با فرماندار

ديدار مدير باغباني و ترويج و آموزش سازمان جهاد كشاورزي استان تهران با فرماندار تقوی مدیر باغبانی و مهندس هاشمی مدیر ترویج و آموزش سازمان جهاد کشاورزی استان به همراه مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان با حضور در فرمانداری با مهندس صادقی فرماندار پاكدشت ديدار و گفتگو كردند.
يکشنبه 8 آذر 1394

پارکهای شهرستان بهارستان با انرژی خورشیدی روشن می شوند

پارکهای شهرستان بهارستان با انرژی خورشیدی روشن می شوند انرژی مورد نیاز روشنایی پارکها و بوستان های شهر گلستان بزودی با سیستم خورشیدی تامین خواهد شد.
يکشنبه 8 آذر 1394

معاون فرماندار فيروزكوه:ارتقاء فرهنگ ایمنی برای توسعه مشارکت مردم و دستگاه ها

معاون فرماندار فيروزكوه:ارتقاء فرهنگ ایمنی برای توسعه مشارکت مردم و دستگاه ها خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری فیروزکوه گفت: ارتقاء فرهنگ ایمنی و ایجاد بستر مطلوب برای توسعه مشارکت مردم و دستگاه ها در مورد چگونگی و نحوه برخورد با حوادث طبیعی ایجاد شود
يکشنبه 8 آذر 1394

ويژه انتخابات71/مقيمي:‌ زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی 29 بهمن تا پایان روز پنجم اسفند ماه

ويژه انتخابات71/مقيمي:‌ زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی 29 بهمن تا پایان روز پنجم اسفند ماه معاون سياسي وزارت كشور و رييس ستاد انتخابات گفت:‌ زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی از 29 بهمن تا پایان روز پنجم اسفند ماه(24 ساعت قبل از برگزاری انتخابات) است و تبلیغات انتخاباتی فقط در این محدوده زمانی باید انجام شود.
يکشنبه 8 آذر 1394