پنجشنبه 8 اسفند 1398
En Fa
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اداره راه و شهرسازی "ری" 11 مورد از تصرفات اراضی ملی و دولتی را شناسایی کرد

 اداره راه و شهرسازی "ری" 11 مورد از تصرفات اراضی ملی و دولتی را شناسایی کرد 11 مورد از تصرفات اراضی ملی و دولتی توسط مدیریت راه و شهرسازی مورد شناسایی قرار گرفت.
دوشنبه 2 آذر 1394

انجام معاینات غربالگری سرطان سینه برای بانوان معلم مناطق روستایی توسط شبکه بهداشت "ری"

انجام معاینات غربالگری سرطان سینه برای بانوان معلم مناطق روستایی توسط شبکه بهداشت "ری" به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، هماهنگی‌های لازم بین شبکه بهداشت و نواحی مختلف آموزش‌ و پرورش انجام‌گرفته و در نظر است برای همه بانوان معلم مناطق روستایی معاینات غربالگری سرطان سینه انجام شود.
دوشنبه 2 آذر 1394

برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی ورزش را نهادینه کنیم

برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی ورزش را نهادینه کنیم حبیبی گفت: با تقویت ابعاد مذهبی و ورزشی خانواده ها می توانیم سطح فرهنگ جامعه را بالا ببریم.
دوشنبه 2 آذر 1394

هاشمي:بسيج متعلق به گروه و جناح خاصي نيست/رعايت حق الناس و صيانت آرا اولويت استانداري در انتخابات اسفندماه

هاشمي:بسيج متعلق به گروه و جناح خاصي نيست/رعايت حق الناس و صيانت آرا اولويت استانداري در انتخابات اسفندماه استاندار تهران با تاكيد براينكه بسيج متعلق به همه مردم و نظام است تصريح كرد:‌بسيج را نمي توان اختصاص به يك گروه و جناح خاص دانست.
دوشنبه 2 آذر 1394

بازدید بخشدار قلعه نو از دهیاری "فیروزآباد"

بازدید بخشدار قلعه نو از دهیاری "فیروزآباد" به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و دهیاری فیروزآباد، ایمان قربانی بخشدار قلعه نو به همراه جلیل راستگویان دهیار نمونه کشوری و خانم امید نیا روز پنجشنبه با حضور در دفتر دهیاری فیروزآباد ضمن بازدید از مجموعه دهیاری فیروزآباد نشستی طی یک صمیمی با کارکنان دهیاری فیروزآباد گفتگو نمود.
دوشنبه 2 آذر 1394

اجرای عملیات جدول گذاری و زیرسازی خیابان نائب "روستای قمصر"

اجرای عملیات جدول گذاری و زیرسازی خیابان نائب "روستای قمصر" به گزارش روابط عمومی دهیاری و شورای اسلامی ، عمليات جدول گذاري و زيرسازي اين خيابان كه از خواسته هاي اهالي بود؛‌ با هدف ارتقای سطح کیفی معابر ، هدایت آبهای سطحی و افزایش خدمات رسانی به اهالی و بهسازی منظر روستا آغاز شد.
دوشنبه 2 آذر 1394

آب و فاضلاب باقر شهر پس از 16 سال به مجموعه شهرستان ری بازگشت

آب و فاضلاب باقر شهر پس از 16 سال به مجموعه شهرستان ری بازگشت حسین توکلی گفت: با تلاش های فراوان شرکت آب فاضلاب استان تهران ، شورای اسلامی باقرشهر و فرمانداری ری توانستیم بعد از چندین سال آب و فاضلاب باقرشهر را به زیر مجموعه شهرری بازگردانیم .
دوشنبه 2 آذر 1394

برگزاری مسابقه کتابخوانی در فرهنگسرای آفتاب "باقرشهر"

برگزاری مسابقه کتابخوانی در فرهنگسرای آفتاب "باقرشهر" مسابقه کتابخوانی ویژگی های مومن شانزدهم آذر ماه در فرهنگسرای آفتاب باقر شهر برگزار می شود .
دوشنبه 2 آذر 1394

تشكيل كميته پيشگيري و مقابله با سرمازدگي در باغات و گلخانه های"ری"

تشكيل كميته پيشگيري و مقابله با سرمازدگي در باغات و گلخانه های"ری" اولين جلسه كميته شهرستاني پيشگيري و مقابله با سرمازدگي در باغات و گلخانه ها در مديريت جهاد كشاورزي شهرستان ري برگزار گرديد .
دوشنبه 2 آذر 1394

اولین همایش زندگی شاددرنصیرشهربرگزارشد

اولین همایش زندگی شاددرنصیرشهربرگزارشد امروزمسائل زیست اجتماعی ازدغدغه های اصلی آموزش وپرورش است.
دوشنبه 2 آذر 1394