آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نقش شورای نگهبان در گام دوم انقلاب اسلامی

نقش شورای نگهبان در گام دوم انقلاب اسلامی حجت الاسلام و المسلمین جوکار گفت: برای رسیدن به جامعه پردازی، خودسازی و تمدن سازی در گام دوم انقلاب باید گفتمان سازی کرد که شورای نگهبان در این امر نقش مهمی در انتخابات دارد.
يکشنبه 30 تير 1398

راه‌اندازی تاکسی‌های اینترنتی در شهرداری تهران

راه‌اندازی تاکسی‌های اینترنتی در شهرداری تهران تحریریه خبر- معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: تشکیل ستاد پایش و نظارت بر اجرای بخشنامه کاهش هزینه‌ها گام موثری در عملیاتی شدن این بخش نامه خواهد بود،هر چند این کاهش در برابر تعهدات مالی مدیریت شهری ناچیز است اما حرکت به سمت انضباط مالی می تواند رویکرد تاثیر گذاری داشته باشد که نتیجه‌اش در بلند مدت به سود مدیریت شهری و شهروندان است.
يکشنبه 30 تير 1398

دیدار با خانواده معظم شهید شمسی نژاد

دیدار با خانواده معظم شهید شمسی نژاد هادی منجیری بخشدار مرکزی شهریار با خانواده معظم شهید شمسی نژاد در روستای دهشاد پایین دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 30 تير 1398

ارائه خدمات چشم پزشکی گروه های اجتماعی به کودکان در تهران

ارائه خدمات چشم پزشکی گروه های اجتماعی به کودکان در تهران تحریریه خبر- خدمات چشم پزشکی به390 نفر از کودکان مراکز پرتو رضویه، اتابک، خاوران و خانواده های سامانه حامی با همکاری انجمن خیریه نوآوران سلامت ارائه شد.
يکشنبه 30 تير 1398

بازدید بخشدار بخش مرکزی شهریار از روستاهای دهشاد بالا و دهشاد پایین

بازدید بخشدار بخش مرکزی شهریار از روستاهای دهشاد بالا و دهشاد پایین هادی منجیری بخشدار بخش مرکزی شهریار به منظور آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات مرتبط از دهیاری و روستای دهشاد بالا و دهشاد پایین بازدید کرد.
يکشنبه 30 تير 1398

جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در دهستان حبله رود بخش مرکزی فیروزکوه

جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در دهستان حبله رود بخش مرکزی فیروزکوه بازدید مسئول دفتر فنی بخشداری مرکزی و جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز 29 تیرماه در روستاهای دهستان حبله رود
يکشنبه 30 تير 1398

جلسه ملاقات مردمي فرماندار شمیرانات برگزارشد

جلسه ملاقات مردمي فرماندار شمیرانات برگزارشد سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات در جلسه ملاقات مردمی خوددر فضایی صمیمی و به صورت چهره به چهره با شماری از مردم شهرستان دیدار کرد.
يکشنبه 30 تير 1398

لزوم آموزش آتش‌نشانان برای اطفای حریق اماکن تاریخی

لزوم آموزش آتش‌نشانان برای اطفای حریق اماکن تاریخی تحریریه خبر- عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در مورد حریق چهارشنبه شب میدان حسن آباد پرسش‌هایی را مطرح کرد.
يکشنبه 30 تير 1398

تهرانی‌ها لباس «کردآباد» را به تن می‌زنند

تهرانی‌ها لباس «کردآباد» را به تن می‌زنند تحریریه خبر- کردآباد، لتگاه، زاغه، دستجرد و دهنو آورزمان از جمله روستاهای بدون بیکار استان همدان هستند که بیکاری را به زانو درآورده و مردمانش همگی مشغول به کار بوده و مهاجرت معکوس را موجب شده‌اند.
يکشنبه 30 تير 1398

بازگشایی مسیر قانونی برای ساخت و ساز

بازگشایی مسیر قانونی برای ساخت و ساز مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه ساماندهی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان گفت: حریم فروشی مورد قبول نیست و باید مسیر قانونی برای ساخت و ساز بازگشایی و راه درست صدور مجور برای کاربری ها ایجاد شود.
يکشنبه 30 تير 1398