آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

  دیدار نماینده قدس با مديرعامل راه آهن جمهوري اسلامي ايران

  دیدار نماینده قدس با مديرعامل راه آهن جمهوري اسلامي ايران  نماینده مردم شهرستان قدس در مجلس شورای اسلامی به همراه  شهردار شهرقدس با مهندس رسولی، مديرعامل راه آهن جمهوري اسلامي ايران در خصوص انجام تعهدات راه آهن در این منطقه  دیدار و گفت و گو کردند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

مدیرکل بحران استانداری تهران از تسریع در اجرای مفاد قانونی حمایت از خسارت دیدگان بخش کشاورزی در سال زراعی 97 خبر داد

مدیرکل بحران استانداری تهران از تسریع در اجرای مفاد قانونی حمایت از خسارت دیدگان بخش کشاورزی در سال زراعی 97 خبر داد .
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

 نیک افشار؛ از اهداف بهزیستی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است

 نیک افشار؛ از اهداف بهزیستی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی است رئیس اداره بهزیستی شهرستان قدس با اشاره به گشت های سیار اورژانس اجتماعی گفت: یکی از اهداف بهزیستی پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و اورژانس اجتماعی یکی از نیازهای مردم است.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

فرماندار قدس: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات،  نشان ازهمدلی است

فرماندار قدس: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات،  نشان ازهمدلی است  فرماندار شهرستان قدس گفت: بروز مشاركت حداكثری مردم در انتخابات پیش رو، اهمیت خدمت به مردم با همدلی را گوشزد می‌كند و باید این مهم سرلوحه همه مسوولان باشد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

شهردار باقرشهر در جلسه کمیته فنی : عمران شهری در اولویت کاری است

شهردار باقرشهر در جلسه کمیته فنی :  عمران شهری در اولویت کاری است شهردار باقرشهر در جلسه کمیته فنی شهرداری باقرشهر که با حضور اعضای شورای اسلامی، معاونت و مسئولین عمرانی، تشکیل شد، تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی شهر را از اولویت‌های شهرداری دانست.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

تقدیر و تشکر سرپرست استانداری گلستان از شهرداری اسلامشهر

تقدیر و تشکر سرپرست استانداری گلستان از شهرداری اسلامشهر سرپرست استانداری گلستان با ارسال نامه ای به استانداری تهران، از زحمات شهرداری اسلامشهر در خدمت رسانی به هموطنان سیل زده گلستان تقدیر و تشکر نمود.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

با بیش از ۱۱۰۰ متر لوله گذاری ،آب فضای سبز باقرشهر ذخیره می شود

با بیش از ۱۱۰۰ متر لوله گذاری ،آب فضای سبز باقرشهر ذخیره می شود شهردار باقرشهر تامین آب عرصه های فضای سبز شهر را از جمله مهمترین دغدغه‌های واحد فضای سبز شهرداری می‌داند که جدا از تامین آن باید در جلوگیری از هدر رفت آب نیز تمهیدات لازم اندیشیده شود
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

آئین بازگشایی و بهره برداری از خیابان شهید شامی شهرک امام حسین اسلامشهر

آئین بازگشایی و بهره برداری از خیابان شهید شامی شهرک امام حسین اسلامشهر همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) ، آرزوی دیرینه شهروندان شهرک امام حسین برای از بن بست خارج شدن این شهرک تحقق می یابد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر از برنامه‌های تابستانی و ورزشی خبر داد

رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی باقرشهر از برنامه‌های تابستانی و ورزشی خبر داد حسین ابراهیمی رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی باقرشهر، با توجه به اتمام فصل تحصیلی دانش آموزان از برنامه ریزی جامع ورزشی ویژه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در کمیسیون ورزشی شورای اسلامی باقرشهر با همراهی تربیت بدنی شهرداری این شهر خبر داد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

هفت هکتار از فضای سبز باقرشهر با آبیاری با قطره ای آبیاری می‌شوند

هفت هکتار از فضای سبز باقرشهر با آبیاری با قطره ای آبیاری می‌شوند شهردار باقرشهر از آبیاری عرصه جنگلکاری شاهد (بوستان ارغوان) با سیستم آبیاری قطره ای خبر داد. علیرضا ناصری پور هدف از این اعمال این روش را برای آبیاری ۷ هکتار عرصه جنگلکاری شاهد, صرفه جویی در آب دانست و باتقدیرازنظارت شایسته رییسو اعضای کمیسیون فضای سبز شورای اسلامی باقرشهر و با تقدیر از عملکرد فضای سبز این شهرداری با استناد به گزارش این واحد میزان صرفه جویی آب را در این عرصه از فضای سبز بیش از ۵۰ درصد اعلام کرد
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398