آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

روابط عمومی؛ فن، هنر و مدیریت ارتباطات است

روابط عمومی؛ فن، هنر و مدیریت ارتباطات است در هفته روابط عمومی و ارتباطات طی مراسمی با حضور سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و جمعی از مدیران این اداره کل از کارکنان روابط عمومی این مجموعه تجلیل به عمل آمد...
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

50 هزار اشتغال در دو محدوده صنعتی شهرستان قدس

 50 هزار اشتغال در دو محدوده صنعتی شهرستان قدس معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس در ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در شرکت نفت پارس برگزار شد،گفت: درشهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ و شهرک صنعتی قدس دو نقطه کارگاهی در منطقه هستند که حدود ۵۰ هزار اشتغال را ایجاد کرده اند و این رقم نشان از حمایت ویژه از سوی استان دارد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

دیدار و گفتگوی شهردار پرند با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم

دیدار و گفتگوی شهردار پرند با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رباط کریم به همراه مسئول کتابخانه پیامبر اعظم (ص) شهر پرند صبح امروز با شهردار پرند دیدار و گفتگو کردند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

دیدارشهردار نصیر شهر با خانواده جانبازان

دیدارشهردار نصیر شهر با خانواده جانبازان شهردار نصیر شهر به همراه رئیس بنیاد شهید با خانواده جانباز دیدار کرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

رسیدگی به مشکلات شهروندان در برنامه ملاقات مردمی با شهردار نصیر شهر

رسیدگی به مشکلات شهروندان در برنامه ملاقات مردمی با شهردار نصیر شهر رسیدگی به مشکلات شهروندان در برنامه ملاقات مردمی با شهردار نصیر شهر برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

نیروگاه حرارتی برق پیشوا هدررفت آب ندارد

نیروگاه حرارتی برق پیشوا هدررفت آب ندارد فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نیروگاه حرارتی یک هزار مگاواتی برق پیشوا از نوع سیکل ترکیبی بوده و با توجه به بسته بودن سیکل، مصرف آب آن بسیار ناچیز است و به هیچ عنوان هدررفت منابع آبی ندارد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

برگزاری کارگاه آموزشی سلامت روان و خانواده در فیروزکوه

برگزاری کارگاه آموزشی سلامت روان و خانواده  در فیروزکوه کارگاه آموزشی سلامت روان و خانواده ویژه بانوان در محل فرمانداری فیروزکوه برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

115کیلوگرم مواد غذایی فاسد در فیروزکوه کشف و توقیف شد

115کیلوگرم مواد غذایی فاسد در فیروزکوه کشف و توقیف شد 115 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و 100 لیتر نوشیدنی فاقد مشخصات بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط از سطح شهرستان فیروزکوه کشف و توقیف شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران موفق به کسب رتبه اول کشور در زمینه تعداد بازرسی های کشف قاچاق شد

سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران موفق به کسب رتبه اول کشور در زمینه تعداد بازرسی های کشف قاچاق شد تابش معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان وتولید کنندگان با ارسال متن سپاس از زحمات و اقدامات معاونت بازرسی این سازمان در کسب رتبه اول کشور در زمینه تعداد بازرسی های کشف قاچاق  تقدیر و تشکر نمود.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

اولین جلسه کمیته ستاد معاینه فنی سال 98 در نصیر شهر برگزار شد

اولین جلسه کمیته ستاد معاینه فنی سال 98  در نصیر شهر برگزار شد اولین جلسه کمیته ستاد معاینه فنی سال 98 با حضور شهردار نصیر شهر در دفتر سازمان برگزار شد
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398