آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

افتتاح کارگاه تعمیر و نگهداری تاسیسات برق در آبفای منطقه6_شهرری

افتتاح کارگاه تعمیر و نگهداری تاسیسات برق در آبفای منطقه6_شهرری کارگاه تعمیر و نگهداری تاسیسات برق آبفای منطقه6_شهرری با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال و در زمینی به مساحت 1.5 هکتار در کیانشهر مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
يکشنبه 24 شهريور 1398

استقبال گسترده رانندگان سرویس مدارس از ثبت نام در سامانه سپند

استقبال گسترده رانندگان سرویس مدارس از ثبت نام در سامانه سپند به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملارد بمنظور تسهیل در ثبت نام متقاضیان علاوه بر دفاتر پیش خوان دولتی کارکنان واحد صدور پروانه این سازمان نیز دست بکار شدند تا ثبت نام رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند با سرعت بیشتر صورت پذیرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

رئیس اداره منابع طبیعی شمیرانات هشدار داد؛

آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد

آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات با هشدار نسبت به اینکه آتش همچنان در کمین اراضی جنگلی و مرتعی می باشد اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش دما در روزهای آینده و احتمال آتش سوزی در عرصه های جنگلی و مرتعی ضرورت ایجاب می کند که شهروندان و گردشگران احتیاط و دقت لازم را در هنگام مراجعه به طبیعت داشته باشند...
يکشنبه 24 شهريور 1398

امامی امین خبر داد: اختلاف قیمت مصوب خرید شیر و قیمت واقعی برای تولید کنندگان

امامی امین خبر داد: اختلاف قیمت مصوب خرید شیر و قیمت واقعی برای تولید کنندگان معاون اقتصادی استانداری تهران گفت:قیمت مصوب خرید شیر و قیمت واقعی برای تولید کنندگان محصولات لبنی اختلاف دارد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

برگزاری اولین سوگواره قاب سرخ در اسلامشهر

برگزاری اولین سوگواره قاب سرخ در اسلامشهر اولین سوگواره قاب سرخ با موضوع عکاسی از آیین های محرم و اربعین در اسلامشهر برگزار میگردد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

قصه گویی کتاب " امام سجاد (ع)"در سرای محله استخر شهرستان ری

قصه گویی کتاب " امام سجاد (ع)"در سرای محله استخر شهرستان ری به منظور آشنایی کودکان با زندگانی ائمه معصومین و حادثه عظیم کربلا قصه گویی در مهد کودک سرای محله استخر شهرستان ری توسط کتابخانه شیخ کلینی صورت پذیرفت .
يکشنبه 24 شهريور 1398

جلسه مشترک رئیس هلال احمر و اعضای انجمن خیریه با فرماندار شهرستان ورامین

جلسه مشترک رئیس هلال احمر و اعضای انجمن خیریه با فرماندار شهرستان ورامین به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین،جلسه مشترک رئیس هلال احمر و اعضای انجمن خیریه با حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به منظور ارائه کمک به افراد بی بضاعت و آمادگی برای تهیه لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت برگزار شد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

بازدید فرماندار، بخشدار و شهردار شریف آباد از محله خسرو در مورد رفع مشكلات

بازدید فرماندار، بخشدار و شهردار شریف آباد از محله خسرو در مورد رفع مشكلات .
يکشنبه 24 شهريور 1398

جلسه بررسی مسایل مربوط به ساخت پردیس دانشگاه فرهنگیان در شهرستان ورامین برگزار شد

جلسه بررسی مسایل مربوط به ساخت پردیس دانشگاه فرهنگیان در شهرستان ورامین برگزار شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین ، جلسه بررسی مسایل مربوط به راه اندازی پردیس دانشگاه فرهنگیان شهرستان ورامین با حضور حسین کاغذلو فرماندار ،ممیزی رئیس پردیس زینبیه پیشوا و دیگر مسئولین در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد و مقرر شد تا در با همکاری آموزش و پرورش و مسئولان شهرستان، پردیس فرهنگیان در شهرستان ورامین فعالیت خود را آغاز کند.
يکشنبه 24 شهريور 1398

آخرین وضعیت مخازن سدهای تهران

آخرین وضعیت مخازن سدهای تهران سیلاب‌های بهاره جان تازه‌ای به سدها بخشید؛ به طوریکه به گفته مسئولان ذخایر سدها نسبت به سال آبی گذشته ۱۶ میلیارد مترمکعب افزایش یافت. به طور کلی شرایط نسبت به سال‌های نرمال، مخصوصا در سدهای تهران شرایط خوبی است. در حال حاضر در حال نزدیک شدن به سال آبی ۹۸-۹۷ هستیم و با حجم خوبی از مخازن وارد سال آبی جدید خواهیم شد.
يکشنبه 24 شهريور 1398