آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

آمادگی کامل استانداری تهران برای برگزاری مانورهای تخصصی و آموزشی در تمام سطح استان

آمادگی کامل استانداری تهران برای برگزاری مانورهای تخصصی و آموزشی در تمام سطح استان مدیرکل بحران استانداری تهران گفت: استانداری تهران آمادگی کامل برای برگزاری مانورهای تخصصی و آموزشی درتمام سطح استان را دارد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

گزارش تصویری/ استمرار بازدید از معادن شهرستان قدس

گزارش تصویری/ استمرار بازدید از معادن شهرستان قدس با حضور تیم کارشناسان فرمانداری و مسوول امور معادن شهرستان قدس، در بازدید از معادن شهرستان قدس، نظارت فنی واحدهای معدنی انجام و مشکلات مربوط به این واحدها احصا شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

ویژه انتخابات/ستاد امنیت انتخابات با تمام توان در کنار ستاد انتخابات استان تهران از آرای مردم صیانت می‌کند

ویژه انتخابات/ستاد امنیت انتخابات با تمام توان در کنار ستاد انتخابات استان تهران از آرای مردم صیانت می‌کند رئیس ستاد امنیت انتخابات استان تهران گفت: ستاد امنیت انتخابات استان تهران در راستای تسهیل در امر برگزاری انتخابات و صیانت از آرای مردم با تمام ظرفیت و توان خود در کنار ستاد انتخابات استان بوده و برنامه‌هایی خود را در این راستا دنبال می‌کند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ثمره همدلی شورا و شهرداری

 ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ثمره همدلی شورا و شهرداری ابوطالب آذربراء نائب رئیس شورای اسلامی شهر قدس، برقراری ارتباط بین مردم و مسئولین را رسالت خطیر تلاشگران عرصه روابط عمومی دانست و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را ثمره همدلی شورا و شهرداری برشمرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

روابط عمومی صدای رسا و گویای شورا و شهرداری

روابط عمومی صدای رسا و گویای شورا و شهرداری بنفشه رفیعی رئیس کمیسیون فرهنگی و امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس، روابط عمومی را صدای رسا و گویای شورا و شهرداری برشمرد و نقش روابط عمومی را در انعکاس دستاوردها و عملکرد سازمان حائز اهمیت برشمرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

ارتقای زیرساختهای شهری قدس با تعریف 112 پروژه عمرانی در سال جاری

 ارتقای زیرساختهای شهری قدس با تعریف 112 پروژه عمرانی در سال جاری مسعود مختاری شهردار قدس، با اشاره به اختصاص 54 درصدی بودجه شهرداری به خدمات عمرانی، از اجرای 112 پروژه عمرانی در سال جاری به منظور تأمین و ارتقای زیرساختهای شهری خبر داد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

اینانلو خبر داد؛ برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قدس

اینانلو خبر داد؛ برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قدس معاون سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری قدس خبر داد: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی در شهر قدس نهمین دوره از جشنواره کتابخوانی رضوی در حال برگزاری است.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

شرکت 2 هزار و 300 دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه رباط کریم

شرکت 2 هزار و 300 دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه رباط کریم مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از شرکت ۱ هزار و ۴۰۳ دانش آموز پایه دوازدهم در امتحانات نهایی خردادماه خبرداد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

با رفع مشکلات تولید کنندگان، شعار رونق تولید تحقق می یابد

با رفع مشکلات تولید کنندگان، شعار رونق تولید تحقق می یابد در بازدید از معادن شهرستان قدس، نظارت فنی واحدهای معدنی انجام و مشکلات مربوط به این واحدها احصا شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

دومین جلسه هم اندیشی مدیران منابع طبیعی استان تهران برگزار شد

دومین جلسه هم اندیشی مدیران منابع طبیعی استان تهران برگزار شد دومین جلسه هم اندیشی مدیران منابع طبیعی استان تهران با هدف بررسی مسائل و مشکلات، ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه ها برگزار شد...
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398