آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

با متعرضان به عرصه های منابع طبیعی با شدت برخورد خواهد شد

با متعرضان به عرصه های منابع طبیعی با شدت برخورد خواهد شد سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تأکید کرد: با متعرضان و متخلفان به اراضی ملی و منابع طبیعی بدون هیچ گونه اغماضی با شدت برخورد خواهد شد...
دوشنبه 27 اسفند 1397

اهداء درجه “آتش پاد دوم” به رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر

اهداء درجه “آتش پاد دوم” به رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر دیروز طی آیینی درجه ” آتش پاد دوم” به رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر اهدا شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

دانشگاه آزاد تکلیف ساخت بیمارستان پیشوا را مشخص کند

دانشگاه آزاد تکلیف ساخت بیمارستان پیشوا را مشخص کند رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در صورتی که دانشگاه قادر به ادامه کار نباشد، تغییر کاربری دهد، تا سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با همکاری مدیران شهرستان، زمین و اعتبار ویژه ساخت بیمارستان را فراهم کند.
دوشنبه 27 اسفند 1397

اجرای 18 پروژه در اسلامشهر در سال 98 با اعتبار دو هزار و 480 میلیارد ریال

اجرای 18 پروژه در اسلامشهر در سال 98 با اعتبار دو هزار و 480 میلیارد ریال شهرداری و شورای اسلامشهر سال 98 را با برنامه های بزرگ آغاز می کنند.
دوشنبه 27 اسفند 1397

دیدارجمعی ازمسئولین صفادشتی با شهردارصفادشت بمناسبت روز شهردار

دیدارجمعی ازمسئولین صفادشتی با شهردارصفادشت بمناسبت روز شهردار مسئولین با اهدای لوحی به محمدعلی کریمی شهردارصفادشت ازوی تقدیر کردند.
دوشنبه 27 اسفند 1397

فرماندار شمیرانات: سنت نوروز سنت ایستادگی و مقابله با هجمه هاست

فرماندار شمیرانات: سنت نوروز سنت ایستادگی و مقابله با هجمه هاست سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات گفت: سنت نوروز سنت مقاومت ملت ایرانی، سنت برون رفت از یاس و مقابله با مهاجمان است که می تواند ما را در برابر هجمه های متفاوت پایدار سازد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

پیش‌بینی اسکان موقت مسافران در پارك دانشجو شهرداري پاكدشت

پیش‌بینی اسکان موقت مسافران در پارك دانشجو شهرداري پاكدشت شهردار پاكدشت از پیش بینی اسکان موقت مسافران نوروزی در پارك دانشجو خبر داد و گفت: نوروز امسال فضای پارك دانشجو كه در مقابل ساختمان شهرداري واقع است برای اسکان موقت مسافران نوروزی آماده سازی شده است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

نه به چهارشنبه سوزي در پايتخت گل و گياه

نه به چهارشنبه سوزي در پايتخت گل و گياه شهردار پاكدشت از اجراي طرح « نه به چهارشنبه سوزي» خبر داد و گفت: سال گذشته اجرای این شعار همراه با نصب بنر و مشاركت مردم در تامين امنيت در شب چهارشنبه سوري موجب شد تلاش‌های شهرداري و سازمان آتش نشاني پاكدشت مؤثر واقع شود و حوادث کاهش یابد و در اسفندماه سال جاري نيز رویکردمان همراهی با خانواده‌ها است.
دوشنبه 27 اسفند 1397

مانور آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در شهر فرون آباد

مانور آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال در شهر فرون آباد مانور آمادگی و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال با همکاری واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فرون آباد برگزار گردید.
دوشنبه 27 اسفند 1397

بازدید معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس از اداره مالیات

بازدید معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پردیس از اداره مالیات به منظور پایش وضعیت ادارات شهرستان در حوزه های حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار به همراه آرمودیان رئیس اداره بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری از اداره مالیات شهرستان بازدید کرد.
دوشنبه 27 اسفند 1397