Aa
شنبه 25 مرداد 1399
En Fa
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ملکشاهی؛ وحدت و همبستگی از دستاوردهای نماز جمعه است

ملکشاهی؛ وحدت و همبستگی از دستاوردهای نماز جمعه است فرماندار شهرستان رباط کریم با حجت السلام و المسلمین صادق خدایی؛ امام جمعه نصیر شهر، دیدار و به گفت و گو پرداختند.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تأکید کرد؛ اجرای هرچه سریعتر طرح کاداستر و اقتصادی کردن طرح های مرتع داری

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران تأکید کرد؛ اجرای هرچه سریعتر طرح کاداستر و اقتصادی کردن طرح های مرتع داری سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران در سفر به شهرستان ورامین و دیدار و گفت و گو با مسئولان و کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان، بر اجرای هرچه سریعتر طرح کاداستر اراضی ملی و دولتی و اقتصادی کردن طرح های مرتعداری تأکید کرد...
چهارشنبه 22 مرداد 1399

شهردار قرچک خبر داد؛ افتتاح ساختمان خدمات شهری منطقه یک شهرداری قرچک در هفته دولت

شهردار قرچک خبر داد؛ افتتاح ساختمان خدمات شهری منطقه یک شهرداری قرچک در هفته دولت شهردار قرچک از افتتاح ساختمان خدمات شهری منطقه یک محله پوئینک در هفته دولت خبر داد.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

تکواندو قدس، در جایگاه نخست هیات های برتر شهرستان های استان تهران

تکواندو قدس، در جایگاه نخست هیات های برتر شهرستان های استان تهران با ارزیابی صورت گرفته توسط کمیته ارزیابی و نظارت حوزه و شهرستان های استان تهران؛ هیات های برترتکواندو در دو بخش حوزه و شهرستان پایتخت معرفی و هیات تکواندو حوزه شمالشرق و شهرستان قدس رتبه نخست را به خود اختصاص دادند.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

بسیج مصداق تام تبدیل تهدید به فرصت است/ خبرنگاران نگذارند دشمنان با تحریف، خدمات نظام را زیر سوال ببرند

بسیج مصداق تام تبدیل تهدید به فرصت است/ خبرنگاران نگذارند دشمنان با تحریف، خدمات نظام را زیر سوال ببرند مراسم تجلیل از خبرنگاران در ناحیه سپاه شهرستان رباط کریم برگزار شد.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

فرماندار قرچک: اصناف و کسبه در مقابله با کرونا پیشتاز باشند

فرماندار قرچک: اصناف و کسبه در مقابله با کرونا پیشتاز باشند فرماندار شهرستان قرچک از اصناف و کسبه خواست برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا پیشتاز بوده و الگوی سایر شهروندان باشند.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

برگزاری مراسم ایام محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در تهران

برگزاری مراسم ایام محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی در تهران معاون استاندار و فرماندار تهران گفت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی مراسم ایام ماه محرم برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

پیام استاندار تهران به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی؛ ظرفیت تشکل‌های اجتماعی جهت رفع آسیب های اجتماعی به کار گرفته شود

پیام استاندار تهران به مناسبت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی؛ ظرفیت تشکل‌های اجتماعی جهت رفع آسیب های اجتماعی به کار گرفته شود استاندار تهران 22 مردادماه روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

جلسه شهردار پرند با مسئولین اداره بهزیستی استان تهران و شهرستان رباط کریم برگزار شد

جلسه شهردار پرند با مسئولین اداره بهزیستی استان تهران و شهرستان رباط کریم برگزار شد علیرضا عرب ظهر امروز میزبان آقای مهندس سید احمد خادم معاون توانبخشی و مشاور مدیر کل بهزیستی استان تهران و آقای لطیفیان مسئول بهزیستی شهرستان رباط کریم بود.
چهارشنبه 22 مرداد 1399

پروژه احداث بوستان بزرگ شهدای هسته ای پرند پیگیری می شود

پروژه احداث بوستان بزرگ شهدای هسته ای پرند پیگیری می شود پروژه بوستان شهدای هسته ای با هدف افزایش سرانه های فضای سبز و امکانات تفریحی، رفاهی، ورزشی و فرهنگی و با نظارت مستقیم شهردار به عنوان شاخص ترین پروژه عمرانی این روزهای شهرداری پرند با چندین جبهه کاری و بیش از ۲۰۰ نیرو در حال احداث است.
چهارشنبه 22 مرداد 1399