آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

معاون فرماندار پردیس: جوانان و نوجوانان به عنوان سرمایه های اصلی کشور باید با تمام توان به میدان بیایند

معاون فرماندار پردیس: جوانان و نوجوانان به عنوان سرمایه های اصلی کشور باید با تمام توان به میدان بیایند جلسه شورای مشورتی جوانان شهرستان پردیس به ریاست سجاد برنجی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

نشست صمیمی فرماندار با کارکنان فرمانداری شمیرانات

 نشست صمیمی فرماندار با کارکنان فرمانداری شمیرانات نشست سیاوش شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات با کارکنان فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

گزارش تصویری/ جلسه شورای آموزش و پرورش قرچک برگزار شد

گزارش تصویری/ جلسه شورای آموزش و پرورش قرچک برگزار شد جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری و با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگر مسئولان برگزار شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

تقدیر فرماندار پاکدشت از شهردار فرون آباد

تقدیر فرماندار پاکدشت از شهردار فرون آباد هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت از کوروش میرزایی شهردار فرون آباد با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

پست کوثر تا پیک بار 98 در مدار قرار خواهد گرفت

پست کوثر تا پیک بار 98 در مدار قرار خواهد گرفت مديرعامل شركت برق منطقه اي تهران طي بازيد از پیشرفت پروژه هاي انتقال و فوق توزيع برق اعلام کرد: پست 63/400 کیلوولت کوثر در منطقه صفادشت با هزینه ای بالغ بر 40 میلیارد تومان تا پيك بار98(اوج مصرف برق) به مدار خواهد آمد
دوشنبه 27 اسفند 1397

اصلاح ارتباطات خطوط 63 كيلوولت پست بنياد (يزدانشهر)

اصلاح ارتباطات خطوط 63 كيلوولت پست بنياد (يزدانشهر) با هدف تغذيه دائم پست 20/63 كيلوولت بنياد و تأمين برق مشتركين جديد در منطقه يزدانشهر قم و هزينه اي بالغ بر 6 ميليارد ريال، ارتباطات خطوط 63 كيلوولت پست بنياد (يزدانشهر) تغییر یافت.
دوشنبه 27 اسفند 1397

اهداء لوح سپاس رئیس بسیج جامعه مهندسین به مدیر عامل برق منطقه ای تهران

اهداء لوح سپاس رئیس بسیج جامعه مهندسین به مدیر عامل برق منطقه ای تهران در دومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت که شنبه 4 اسفند ماه با حضور مسئولین عالی کشوری و لشگری در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ج.ا.ا. برگزار شد؛ لوح سپاس این جشنواره از سوی رئیس بسیج جامعه مهندسین به مدیر عامل برق منطقه ای تهران اهداء شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

از شهردار باغستان در روز "شهردار" تجلیل شد

از شهردار باغستان در روز "شهردار"  تجلیل شد به مناسبت فراررسیدن 25 اسفندماه ، سالروز شهادت سردار عاشورایی " شهید مهدی باکری " و روز "شهردار" از زحمات حسن رنجبر، شهردار باغستان با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

استقرار دستگاه حفاری چاه به منظور رفع مشکلات آب و فاضلاب روستاهای بخش مرکزی ری

استقرار دستگاه حفاری چاه به منظور رفع مشکلات آب و فاضلاب روستاهای بخش مرکزی ری به همت بخشداری مرکزی ری و اداره آبفار شهرستان ری و به منظور رفع مشکلات آب و فاضلاب روستاهای این بخش با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال استقرار دستگاه حفاری و حفر چاه در روستای کوره فرنگی آغاز شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

آمادگی کامل اسلامشهر برای پذیرائی مطلوب از مسافران نوروزی

آمادگی کامل اسلامشهر برای پذیرائی مطلوب از مسافران نوروزی فرماندار اسلامشهر با اشاره به آمادگی کامل شهرستان برای پذیرائی از مسافران نوروزی گفت: دستورالعملی مشتمل بر وظایف و اقدامات کلیه دستگاهها از جمله شهرداریها، اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی، بهداشت و درمان ، راهداری و ... در ایام تعطیل در قالب اقدامات مهم ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان ابلاغ شده و همه دستگاهها موظف به انجام آن خواهند بود و نظارت بر نحوی اجرای این دستورالعمل نیز بر عهده بنده و معاونین فرماندار است.
دوشنبه 27 اسفند 1397