آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد

اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران در بازدید از طرح خط انتقال آب از سد ماملو به نیروگاه شهدای پاکدشت و صنایع پایین دست گفت: برای اولین بار در صنعت آب کشور با استفاده از سامانه ای موسوم به BIM (Building information modeling) اجرای خط انتقال آب از سد ماملو به صنایع پایین دست سرعت می گیرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی در شهرستان فیروزکوه

نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی در شهرستان فیروزکوه سرپرست امور آب فیرروزکوه از نصب تابلوهای هشدار سیل در منطقه ساواشی خبر داد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

بازدید میدانی فرماندار و شهردار پاکدشت از پروژه های در حال اجرا و آماده ی بهره برداری مدیریت شهری

بازدید میدانی فرماندار و شهردار پاکدشت از پروژه های در حال اجرا و آماده ی بهره برداری مدیریت شهری فرماندار شهرستان به همراه شهردار پاکدشت از30 پروژه در حال اجرا و آماده ی بهره برداری مدیریت شهری بازدید به عمل آوردند.
يکشنبه 24 شهريور 1398

گشایش نمایشگاه صادرات صنعتی و ایجاد اورژانس هوایی در دانشگاه‌های آزاد غرب تهران

گشایش نمایشگاه صادرات صنعتی و ایجاد اورژانس هوایی در دانشگاه‌های آزاد غرب تهران گشایش نمایشگاه صادرات صنعتی و ایجاد اورژانس هوایی در دانشگاه‌ آزاد اسلامی غرب استان تهران از مباحث مطرح شده در دیدار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران (شهرقدس، ملارد، صفادشت) با سرپرست فرمانداری شهر ستان قدس بود.
يکشنبه 24 شهريور 1398

وره چهر: پیگیری رویه مدارا برای ترویج حجاب و عفاف ضروری است

وره چهر: پیگیری رویه مدارا برای ترویج حجاب و عفاف ضروری است مشاور استاندار تهران در امور جوانان با اشاره به ضرورت جرم زدایی بر پیگیری رویه مدارا برای ترویج حجاب و عفاف تاکید کرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

حسن بیگی: طرح پیشگیری و مقابله با مظاهر علنی فساد در استان تهران تصویب می شود

حسن بیگی: طرح پیشگیری و مقابله با مظاهر علنی فساد در استان تهران تصویب می شود معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به لزوم مقابله با آسیب های اجتماعی از پیگیری تصویب طرح پیشگیری و مقابله با مظاهر علنی فساد در استان تهران خبر داد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

تاکید استاندار تهران بر نقش فعال صدا و سیما جهت ترویج حجاب و عفاف

تاکید استاندار تهران بر نقش فعال صدا و سیما جهت ترویج حجاب و عفاف استاندار تهران با اشاره به اولویت مسائل فرهنگی در زمینه ترویج حجاب و عفاف بر نقش فعال صدا و سیما در این زمینه تاکید کرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

درخشش طلای شهرستان قدس

درخشش طلای مسابقات قهرمانی جوجیتسو انتخابی تیم ملی بر سینه وحید عزیزیان

درخشش طلای مسابقات قهرمانی جوجیتسو انتخابی تیم ملی بر سینه وحید عزیزیان وحید عزیزیان جودوکار ارزنده شهرستان قدس مدال طلای مسابقات جوجیتسو انتخابی تیم ملی را بر گردن آویخت.
يکشنبه 24 شهريور 1398

محسنی بندپی: راهکارهای فرهنگی، آموزشی و مشاوره‌ای جهت ترویج حجاب و عفاف پیگیری می شود

محسنی بندپی: راهکارهای فرهنگی، آموزشی و مشاوره‌ای جهت ترویج حجاب و عفاف پیگیری می شود استاندار تهران با اشاره به اولویت پیشگیری در موضوعات اجتماعی بر پیگیری راهکارهای فرهنگی، آموزشی و مشاوره‌ای جهت ترویج حجاب و عفاف تاکید کرد.
يکشنبه 24 شهريور 1398

صنایع آلاینده دیزل در محیطهای کارگاهی شهر تهران ساماندهی شد

صنایع آلاینده دیزل در محیطهای کارگاهی شهر تهران ساماندهی شد تحریریه خبر-اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران را به ساماندهی صنایع آلاینده دیزل در محیط های کارگاهی و عمرانی شهر تهران ملزم کردند.
يکشنبه 24 شهريور 1398