آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری کارگاه آموزشی کنترل استرس قبل از امتحان در قرچک

برگزاری کارگاه آموزشی کنترل استرس قبل از امتحان در قرچک توسط امور اجتماعی فرهنگی شهرداری قرچک، کارگاه آموزشی کنترل استرس قبل از امتحان ویژه دانش آموزان و مادران توسط کارشناسان مجرب در سرای محله آزادگان برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

محسنی‌بندپی: صیانت از آرای مردم یک اصل اساسی در سیاست‌های ستاد انتخابات استان تهران است

محسنی‌بندپی: صیانت از آرای مردم یک اصل اساسی در سیاست‌های ستاد انتخابات استان تهران است استاندار تهران گفت: مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات قدرت چانه‌زنی مسئولین کشور در مطالبه گری منافع ملی در عرصه های مختلف را تقویت خواهد کرد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) تهران برگزار شد

جلسه ستاد ارتحال امام خمینی(ره) تهران برگزار شد نشست هماهنگی ستاد ارتحال امام خمینی(ره) در فرمانداری تهران برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

ویژه انتخابات/رئیس ستاد انتخابات استان تهران : داوطلبان انتخابات باید رعایت منافع‌ملی و قانون‌مداری را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند

ویژه انتخابات/رئیس ستاد انتخابات استان تهران : داوطلبان انتخابات باید رعایت منافع‌ملی و قانون‌مداری را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند حسن‌بیگی گفت: داوطلبان انتخابات باید منافع ملی را در رفتارهای انتخاباتی خود در نظر گرفته و قانون‌مداری را سرلوحه امور خود قرار دهند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

برگزاری ملاقات مردمی شهردار نسیم شهر

 برگزاری ملاقات مردمی  شهردار نسیم شهر دیدار چهره به چهره شهردار نسیم شهر صبح امروز درمحل دفتر ایشان و با حضور ۲۷ تن از شهروندان برگزار شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

کارکنان فرمانداری دماوند در طرح ملی کنترل فشار خون بالا شرکت نمودند

کارکنان فرمانداری دماوند در طرح ملی کنترل فشار خون بالا شرکت نمودند کارکنان فرمانداری دماوند با کنترل و ثبت مشخصات سلامت فردی در سامانه کشوری سیب در طرح ملی کنترل فشار خون بالا شرکت نمودند.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

بهسازی بزرگترین پارک جنگلی نسیم شهر انجام شد

بهسازی بزرگترین پارک جنگلی نسیم شهر انجام شد عباس شوندیشهردار نسیم شهر با تاکید بر کسب دستاوردهای خوب در حوزه عمرانی و فضای سبز عنوان کرد: سرانه های فضای سبز در نسیم شهر به حد مطلوبی رسیده است و این روند با احداث و تکمیل پارک جنگلی نبوت و پارک ویژه بانوان به طور چشمگیری افزایش می یابد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

اجرای طرح زیبا سازی و رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر اندیشه

اجرای طرح زیبا سازی و رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر اندیشه مهندس تنها افزود: هدف از این اقدام، آراستگی سیمای عمومی شهر و ایجاد نشاط و شادی در بین شهروندان است.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

بررسی دغدغه تولیدکنندگان در بازار بورس در کارگروه مقابله با تحریم ها

بررسی دغدغه تولیدکنندگان در بازار بورس در کارگروه مقابله با تحریم ها معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: مقرر شد تا اکنون که کشور در شرایط بحرانی اقتصاد به سر می برد امر صادرات کالا و مواد اولیه محدودتر شده تا بتوانیم نیاز داخل را در این حوزه تامین کرده و از افزایش قیمت جلوگیری کنیم.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

آغاز کاشت انواع گل و گیاه در بوستان بانوان شهر فرون آباد

آغاز کاشت انواع گل و گیاه در بوستان بانوان شهر فرون آباد کاشت انواع گل و گیاه در بوستان بانوان شهر فرون آباد آغاز شد.
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398