تاریخ : دوشنبه 24 دي 1397
کد 65725

دو معاون فرماندار و یک مدیرکل از میان بانوان در استان تهران منصوب شدند/ نگاه مثبت استاندار تهران به حضور بانوان و جوانان در پست های مدیریتی

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری تهران گفت:با توجه به نگاه مثبت استاندار تهران به حضور بانوان در پست های مدیریتی استان، امیدواریم این انتصابات روند رو به رشد بیشتری در آینده داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، ثریا شارقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران در گفت و گویی با اشاره به انتصاب سه بانو در استان تهران به سمت معاونت فرمانداری و مدیرکل کار استان اشاره کرد و گفت: طی حکمی توسط استاندار تهران فاطمه فرزام و لیلا واثقی به سمت معاون فرمانداری شهرستان دماوند و شهریار منصوب شدند.

وی افزود: همچنین  پروانه رضایی به عنوان مدیر کل کار، رفاه و تامین اجتماعی استان تهران منصوب شد.

شارقی عنوان کرد: با انتصابات اخیر بانوان،تعداد معاونین فرمانداری ها ی استان به سه نفر، تعداد مدیران کل استان تهران به 8 نفر و تعداد بخشداران به 3 نفر می رسند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران گفت: با توجه به نگاه مثبت استاندار تهران به حضور بانوان در پست های مدیریتی استان، امیدواریم این انتصابات روند رو به رشد بیشتری در آینده داشته باشد  زیرا تا پایان برنامه پنج ساله ششم بر اساس مصوبه شورای عالی اداری باید 30 درصد از پست های مدیریتی در سازمان ها و ادارات دولتی به زنان و جوانان اختصاص یابد.
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 دي 1397
  • ساعت 13
  • توسط دفتر بانوان
  • تعداد بازدید 197