Aa
پنجشنبه 11 آذر 1400
En Fa
تاریخ : شنبه 24 مهر 1400
کد 136743

چراغعلی: تلاش کارکنان ایمنی راه ها ستودنی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: ایمنی راه ها به عنوان یک دغدغه جهانی از اهمیت بالایی برخوردار است و ما این ایمنی را مدیون زحمات شبانه روزی افرادی هستیم که در این راه تلاش می کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در پنجمین کمیسیون اجرایی ایمنی تهران اظهار داشت: باید در راستای هم جهت کردن افکار عمومی و فرهنگ سازی رانندگی صحیح در جاده ها تلاش کرد و امیدواریم بتوانیم در این راه قدم های مثبتی را برداریم.
 
وی افزود: متاسفانه کم حوصلگی مردم و وجود کرونا باعث شده تا کسانی که در جاده ها فعالیت می کنند، نقش یک مشاور را برای مردم ایفا می کنند و این کار جهادی و شبانه روزی شما ستودنی است.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: روابط عمومی حوزه راه و ترابری و کسانی که در بحث ایمنی راه ها فعالیت می کنند، باید نقشی فعال تری ایفا کنند تا بتوانند این زحمات شبانه روزی را به روش های مختلف و نوین منعکس کنند، می توان در این حوزه از ظرفیت رسانه ملی استفاده کرد و تلاش این افراد را نشان داد.
 
چراغعلی سپس گفت: تلاش کنیم تا با راهکارها و اجرای برنامه های درست، آرامش را به خانواده ها بر گرادانیم، کسانی که در این راه ها دچار حادثه می شوند و یک عمر سختی و مشکلات دارند.
 
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 مهر 1400
  • ساعت 08
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 198