Aa
پنجشنبه 14 مرداد 1400
En Fa
تاریخ : سه شنبه 22 تير 1400
کد 133543

پیام تبریک مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری تهران به مناسبت روز فناوری اطلاعات

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری تهران در پیامی ۲۲ تیرماه روز فناوری اطلاعات را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ سارا آهنگر به مناسبت ۲۲ تیرماه زادروز محمد بن موسی خوارزمی و روز فناوری اطلاعات پیام تبریکی صادر کرد؛ متن پیام به این شرح است:

گسترش روزافزون کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها و استفاده از آن برای مديريت دانش رو به افزايش است؛ فناوری هایی مانند شبکه های سطحی محلي (LAN)، اينترانت، اينترنت، ايميل، پايگاه های اطلاعاتی سازمان و غیره همگي نقش موثري در مديريت دانش ايفا کرده اند.

از سوي ديگر، قابليت دسترسي بيشتر، ارائه نرم افزارهاي پيشرفته تر و کاهش هزينه ها و استقرار تجهيزات رايانه، نقش پشتيبان فناوري اطلاعات براي مديريت دانش را بيش از پيش نموده و پيشرفت هاي قابل توجهي در رفتار هوشمندانه و مبتني بر دانش سازمان ها و افراد آنها به وجود خواهد آورد.

دانش منبع ارزشمند و گرانبها، براي پيشرفت و ادامه پويايي در سازمان هاست و در اين صورت مي توان آن را براي رسيدن به اهداف سازماني به کاربست که از مديريت دانش کارآمد، برخوردار باشد.

ضمن تبریک این روز به همه همکاران تلاشگر و فعال در این عرصه؛ تلاش خواهیم کرد تا با پیشبرد برنامه های عملیاتی استان تهران را در زمینه فناوری اطلاعات و تحقق دولت الکترونیک به رتبه بالایی برسانیم.

سارا آهنگر
مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری تهران
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 تير 1400
  • ساعت 12
  • توسط مجتبی کریمی
  • تعداد بازدید 290