اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

رییس جدید آموزش پرورش شهرستان شهریار معرفی شد

با حضور مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ' سمیر بان پرور' به عنوان رییس جدید آموزش پرورش شهرستان شهریار معرفی شد.
  
 
به گزارش ایرنا، مدیر كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عصر یكشنبه در این مراسم گفت: طرح آموزشی پایه جدید 6، 3 ،3 برای ارتقای سطح تحصیلی دانش آموزان ایجاد شده است و نیازمند همكاری تمام كادر آموزشی را می طلبد.

' رحیم زمانی ' با بیان اینكه باید در آموزش و پرورش تغییرات اصولی كارآمدی انجام گیرد، افزود: یكی از شاخص های مهم در جامعه امروز دانش، آگاهی و اندیشه است.

وی دانایی را از توانایی مهمتر دانست و گفت: تغییر و تحولات در برنامه های آموزشی برای دستیابی به اهداف تعلیم وتربیت باید مورد توجه مدیریت آموزش وپرورش شهرستانها باشد.

'حسین گروسی ' نماینده مردم شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس در مجلس شورای اسلامی در این آیین گفت: با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی شهرستان شهریار اكنون 120 هزار نفر در منطقه مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: جمعیت دانش آموزی شهریار برابر با جمعیت دانش آموزی چند استان كشور است ؛ آیا می شود با یك ناحیه این گستردگی آموزشی را به طور مطلوب اداره كرد، لذا لازم است برای پاسخگویی مناسب آموزشی، این شهرستان به دو ناحیه مستقل تبدیل شود.

'سیدعباس جوهری' فرماندار شهریار نیز در این مراسم گفت: نقش و جایگاه معلمان در سنگر علم و دانش، برای تربیت نسل آینده كشور و انقلاب بسیار با ارزش است و این مهم به دست توانمند و با كفایت معلمان سپرده شده است.

وی تاكید كرد: در زمان آغاز كار دولت نهم، یك هزار مدرسه قرآنی در كشور وجود داشت كه به همت دولت ولایتمدار و پشتیبانی شما خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی امروز مدارس قرآنی در وزارت آموزش و پرورش به 19 هزار واحد رسیده است.

در این مراسم كه امام جمعه و حدود یك هزار نفراز معلمان شهریاری حضور داشتند، از 'حكمعلی نجفی' مدیرسابق اداره آموزش وپرورش قدردانی و 'سمیربان پرور' به عنوان رییس جدید آموزش پرورش شهرستان شهریار معرفی شد.

وی پیش از این در سمت معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار مشغول خدمت بود.

 

 

 

کليه حقوق پورتال متعلق به استانداری تهران است.