اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا

خبر ها

فرمانداراسلامشهر خبر داد:حضور 55 درصدی اسلامشهری ها در انتخابات مجلس نهم

 
خبرگزاری فارس: فرماندار اسلامشهر از حضور 55 درصدی واجدین شرایط انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در اسلامشهر خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر، غلامحسین آرام لحظاتی پیش با اعلام اینکه هنوز شمارش آرا در این شهرستان ادامه دارد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، 55 درصد از افراد واجد شرایط در شهرستان اسلامشهر و به عبارتی جمعیتی بالغ بر 148 هزار و 500 نفر از مردم ولایت مدار و غیور این شهرستان آرای خود را در صندوق ها ریختند.
وی افزود: حضور پرشور مردم این شهرستان در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بی نظیر بود و مردم حماسه دیگری در تاریخ انتخابات به ثبت رساندند.
آرام افزود: به طور قطع حضور گسترده مردم در این دوره از انتخابات سبب رضایت خاطر مقام معظم رهبری شده و زمینه خشنودی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و تلألو نور امید در دل های آزادگان جهان و یأس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی را فراهم کرده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان اسلامشهر بیان کرد: مردم عزیز میهن اسلامیمان به عنوان پیروز اصلی این رویداد سیاسی که در تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر بود، به شمار می روند که این حضور چشمگیر و دشمن شکن را باید قدر دانست.
آرام گفت: کار شمارش آرا در سطح 275 صندوق این حوزه انتخابیه، بلافاصله پس از اتمام زمان رأی گیری آغاز شده و امیدواریم که بتوانیم امشب یا فردا صبح، نتیجه نهایی شمارش آرا در شهرستان اسلامشهر را به اطلاع مردم برسانیم.
حضور 55 درصدی مردم اسلامشهر در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای، در مقایسه با آمار انتخابات مجلس هشتم، بالغ بر 15 درصد افزایش داشته است.

 

 

کليه حقوق پورتال متعلق به استانداری تهران است.